LUKS Wis這k Sieniawa - To co nas dzieli i 陰czy to Wis這k Sieniawa
Strona G堯wna Galeria Historia klubu Kontakt Artyku造 SzukajNiedziela, Grudzie 16, 2018
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wis這k Sieniawa


Informacje o klubie

Historia klubu

Stadion

Kronika klubu

Zarz康 klubu

Bilans spotka
1974-2018

Strzelcy bramek
1974-2018

Wyst瘼y
1974-2018

Ciekawostki

Mecze towarzyskie

Dru篡na Senior闚


Kadra Wis這ka

Terminarz i tabela

Relacje z mecz闚
2018/2019

Strzelcy bramek
2018/2019

Strony internetowe
klub闚

Do陰cz do nas na Facebooku
Statystyki strony

LUKS Wis這k Sieniawa w katalogu Gwiazdor



statystyka stat4u
Brand Krosno
Flaga Kibic闚!



WSPOM荅 WISΜK!. NR KONTA: 76 8636 0005 2001 0003 6038 0001 DZI艼UJEMY!
Dla wp豉t w obcej walucie: PLPOLUPLPR 76 8636 0005 2001 0003 6038 0001
Terminarz
Aktualna kolejka
(15 kolejka – 10-11.11.2018)

Kotwica Korczyna 0-3vo Wis這k Sieniawa
Iwonka Iwonicz 1-1 Partyzant Targowiska
Tempo Nienasz闚 2-1 Nafta Jedlicze
Start Ryman闚 2-0 Iskra Przysietnica
Bieszczady Ustrzyki D. 2-2 Zamczysko Odrzyko
Prze喚cz Dukla 1-0 Markiewicza Krosno
LKS Tarnawa 3-1 Polonia Kopytowa
Ostoja Ko豉czyce 0-0 Czarni Jas這
Poprzednia kolejka
(14 kolejka – 3-4.11.2018)

Wis這k Sieniawa 2-1 Bieszczady Ustrzyki D.
Partyzant Targowiska 2-0 Kotwica Korczyna
Zamczysko Odrzyko 0-3vo Ostoja Ko豉czyce
Polonia Kopytowa 3-2 Iwonka Iwonicz
Iskra Przysietnica 1-2 Tempo Nienasz闚
Markiewicza Krosno 2-0 LKS Tarnawa
Nafta Jedlicze 2-1 Prze喚cz Dukla
Czarni Jas這 3-0 Start Ryman闚
BILANS Z DRU玆NAMI
Bilans LKS WISΜK SIENIAWA Z POSZCZEG粌NYMI DRU玆NAMI

L.p Nazwa Mecze Bilans Bramki Wyniki spotka
1. Le郾ik Baligr鏚 7 3-1-3 18-17 2:3,3:1,1:2,2:7,3:3,4:1,3:0 vo,
2. Orze Ba瘸n闚ka 23 8-8-7 45-38 1:1,1:3,3:3,0:1,1:4,0:2,1:0,1:4,0:0,0:0,3:2,5:1,3:0,1:1,2:0,0:4,4:2,2:2,6:0,3:3,2;3,4:0,2:2,
3. Prze這m Besko 6 2-0-4 4-11 2:5,0:3,1:0,0:2,1:0,0:1,
4. Lotniarz Bezmiechowa 8 2-1-5 11-18 2:3,0:2,2:2,1:2,1:4,2:1,1:3,2:1,
5. Orze Bie寮ziedza 2 1-0-1 4-4 1:2,3:2,
6. LKS Blizne 2 0-0-2 4-6 3:4,1:2
7. Nafciarz B鏏rka 8 3-1-4 13-18 2:3,3:2,2:5,1:5,1:1,0:2,2:0,2:0
8. Nafciarz II B鏏rka 2 2-0-0 8-2 5:2,3:0
9. Brzozovia Brzoz闚 18 10-5-3 37-29 0:3,0:7,4:1,1:1,3:2,1:1,3:2,4:1,4:0,2:3,3:1,1:1,3:2,1:1,3:2,3:1,0:0,2:0,
10. Brzozovia II Brzoz闚 6 2-1-3 13-10 0:3,1:1,0:3,1:3,3:0,8:0
11. Sok馧 Brzoz闚 3 1-1-1 12-4 0:1,2:2,10:1
12. Bukowianka Bukowsko 18 4-8-6 27-37 2:2,2:2,3:5,3:1,0:5,1:1,2:2,4:4,0:1,1:1,3;0,1:2,2:2,0:4,0:3,1:1,4:3,2:1,
13. Jawornik Czarna 4 1-0-3 6-11 1:0,1:2,1:3,3:6,
14. LKS Czaszyn 2 1-1-0 5-1 1:1,4:0,
15. LKS Czelu郾ica 2 0-0-2 2-4 1:2 , 1:2
16. LKS Czerte 4 4-0-0 19-3 5:1,7:1,2:0,5:1,
17. LKS Deszno 11 7-3-1 37-22 2:2,6:2,3:0,4:1,5:4,5:1,3:1,2:5,2:2,3:2,2:2
18. LKS D逝gie 21 7-0-14 37-47 0:1,0:6,1:2,2:7,2:4,3:4,2:3,1:3,3:1,1:2,3:2,4:1,4:1,0:2,0:1,2:0,2:3,5:0,2:0,0:3,0:2,
19. LKS II D逝gie 2 2-0-0 5-1 3:0 , 2:1
20. Victoria Dobieszyn 1 0-0-1 1-6 1:6
21. Sok馧 Domaradz 4 2-0-2 6-6 1:4,2:0,3:1,0;1
22. Kr庵 Dudy鎍e 9 7-1-1 23-11 3:0,1:3,3:0,1:1,4:3,3:2,3:1,1:0,4:1
23. Prze喚cz Dukla 2 2-0-0 5-1 3:1,2:0,
24. Zryw Dydnia 10 7-1-2 27-19 2:1,5:3,4:1,4:1,2:7,3:0,4:4,2:0, 1:2,4:0
25. LKS G喚bokie 26 9-6-11 37-55 4:1,3:0,1:1,1:1,1:2,2:1,1:1,2:1,4:3,0:0,1:5, 0:0,0:7, 0:2,1:6,1:3,0:3,1:3,1:4,1:1,3:2,2:1,2:0, 2:4,3:2,0:1,
26. LKS Gorzyce 2 2-0-0 10-1 8:1,2:0
27. LKS G鏎ki 12 0-4-8 8-29 0:3,1:4,2:2,0:2,0:2,1:5,0:2,2:2,1:1,1:3,0:0,0:3
28. LKS II G鏎ki 2 0-0-2 1-4 1:2,0:2
29. G鏎nik Grabownica 3 3-0-0 10-2 4:2,4:0,2:0,
30. LKS Grab闚ka 8 3-3-2 25-17 3:3,3:3,5:0,4:2,5:2,1:1,2:3,2:3,
31. LKS Hacz闚 32 10-4-18 48-71 1:5,3:2,0:3,0:3,0:2,0:1,3:3,1:2,1:2,2:3,1:2,0:3, 2:7,1:8,0:3,1:4,1:1,2:1,5:0,1:1,3:0,2:4,2:0,2:1,1:3,0:1,3:4,2:0,3:1,1:1,3:0,1:0,
32. LKS H逝dno 4 4-0-0 17-5 3:1,6:0,4:3,4:1
33. LKS Humniska 7 2-1-4 11-18 2:4,4:3,3:0,1:4,0:5,1:1,0:1
34. Iskra Iskrzynia 6 2-1-3 13-17 5:3,2:2,2:4,0:4,2:1,2:3,
35. Iwe趾a Iw豉 2 2-0-0 7-3 3:0.4:3
36. Iwonka Iwonicz 6 1-1-4 8-20 2:3,0:8,2:1,0:1,4:7,0:0,
36. LKS Izdebki 20 10-1-9 40-33 3:0,3:1,4:0,1:6,2:1,2:1,0:3,5:2,1:3,2:3,3:0,1:2,3:4,1:0,3:0,0:1,2:3,1:1,0:1,3:1,
37. Cisy Jab這nica Pol. 9 3-2-4 13-14 1:1,0:1,1:0,1:3,3:1,2:2,0:2,4:2,1:2,
38. Jutrzenka Ja熤ierz 15 7-2-6 33-19 3:0,3:0,2:3,0:2,0:1,2:1,4:0,5:1,0:1,1:1,3:2,1:2 0:1,3:3,6:1
39. Bieszczady Jankowce 2 2-0-0 7-1 4:1,3:0
40. Huragan Jasionka 2 0-1-1 2-8 0:6 , 2:2
41. Czarni Jas這 1 1-0-0 2-0 2:0,
42. B喚kitni Jasienica Ros. 13 6-4-3 28-23 0:2,2:2,2:0,3:1,3:1,1:1,1:2,2:2,2:1,3:3,2:4,2:0,3:2,4:2,
43. LKS Jasion闚 10 0-2-8 6-31 2:6,0:3,0:3,1:3,1:4,0:0,0:2,0:3/0:5,2:2,
44. Olimpia Jaszczew 2 2-0-0 6-2 3:1,3:1
45. Jasio趾a Ja郵iska 27 14-1-12 76-60 1:11,3:0,3:4,2:7,0:1,0:2,3:2,3:0,1:0,0:1,2:1,1:2,1:2,5:0, 4:0,6:4,3:2,2:2,1:3,4:6,5:0,3:6,1:2,10:0,3:0,3:1,6:1,
46. Nafta Jedlicze 1 0-0-1 2-3 2:3,
47. Nafta II Jedlicze 2 1-0-1 5-3 4:1,1:2
48. Karpaty Klimk闚ka 20 11-6-3 47-31 1:0,2:2,5:2,0:4,4:2,3:2,3:1,0:0, 2:1,0:1,5:1,1:0,1:1,1:1,5:2,2:4,4:4,3:2,4:0,1:1,
49. Karpaty II Klimk闚ka 2 1-0-1 5-3 2:3,3:0
50. Victoria Kobylany 3 3-0-0 10-3 3:1,6:2,1:0,
51. Ostoja Ko豉czyce 1 1-0-0 3-2 3:2,
52. LKS Kombornia 13 8-1-4 21-16 2:1,1:6,3:1,0:3,2:1,1:0,0:0,2:0,3:0,3:2,1:2,2:0,1:2,
53. Start [Kotwica] Korczyna 7 3-1-3 11-9 0:3,3:0,2:3,0:3[obustronny vo]0:0,3:0,3:0 vo
54. Polonia Kopytowa 1 0-1-0 3-3 3:3,
55. OKS Markiewicza Krosno 1 0-0-1 0-1 0:1,
56. LKS Kostarowce 5 5-0-0 21-3 3:0,3:0,6:1,5:1,4:1
57. Wis這k Kro軼ienko Wy積e. 10 4-3-3 20-16 1:2,3:3,3:0,0:0,4:6,2:2,3:1,2:0,0:1,2:1,
58. Guzik闚ka Krosno 5 2-1-2 8-15 1:10,0:3,1:1,3:1,3:0,
59. LKS Kr鏊ik Polski 2 1-0-1 5-8 2:6,3:2
60. Sanovia Lesko 8 2-2-4 19-23 3:2,1:2,2:1,1:3,2:3,3:5,2:2,5:5,
61. LKS Lubatowa 8 7-0-1 26-8 2:4,3:2,3:0,3:1,3:0,3:0,4:1,5:0,
62. LKS Lubat闚ka 6 4-0-2 9-14 1:0,1:8,3:1,1:0,2:5,1:0,
63. LKS 瘯i Strzy穎wskie 2 2-0-0 8-3 2:1,6:2,
64. Zorza 瘯i Dukielskie 7 3-0-4 13-15 2:0,0:4,3:4,3:1,4:0,0:4,1:2
65. Grom 篹any 4 2-2-0 8-5 3:1,1:1,2:2,2:1
66. LKS ㄆbno Szlacheckie 2 1-0-1 7-3 7:0,0:3
67. Orkan Markowce 14 6-0-8 21-24 3:1,0:2,0:1,0:2,3:2,4:3,1:3,1:2,0:1,1:4,3:1,1:0, 0:1,3:0,
68. Piast Miejsce Piastowe 12 7-0-5 29-32 1:4,4:3,1:5,0:4,1:4,3:4,3:2,2:1,3:2,3:0,5:3,3:0,
69. LKS Milcza 16 5-3-8 30-33 2:2,3:0,2:1,1:1,1:2,4:3,0:4,2:4,1:5,0:3,0:1, 2:3,2:3,4:0,1:1,5:0
70. LKS Moder闚ka 2 1-0-1 3-3 1:3,2:0
71. LKS Mrzyg堯d 8 3-0-5 17-17 0:3,3:4,1:2,3:0,3:1,4:2,2:3,1:2
72. Remix Niebieszczany 4 2-1-1 10-8 4:2,1:1,4:2,1:3
73. Victoria Niebocko 2 1-0-1 2-2 1:2,1:0
74. Tempo Nienasz闚 3 2-0-1 9-2 5:0 , 3:0,1:2,
75. Szarotka Nowosielce 8 4-0-4 17-16 6:1,1:0,3:4,1:2,0:1,1:7,1:0,4:1,
76. Cosmos Nowotaniec 4 2-1-1 8-12 1:9,4:1,1:1,2:0
77. Cosmos II Nowotaniec 4 3-1-0 20-7 2:2,8:2,6:1,4:2
78. Zootechnik Odrzechowa 6 5-0-1 26-10 5:3,7:1,5:1,3:0,6:3,0:2
79. Zamczsko Odrzyko 2 1-0-1 5-3 3:0,2:3,
80. Pomowiec Olszanica 3 0-0-3 3-11 1:4,2:5,0:2
81. LKS Osiek Jasielski 2 1-0-1 3-3 3:0,0:3
82. Sparta Osobnica 2 0-2-0 1-1 0:0,1:1
83. Victoria Pakosz闚ka 6 3-2-1 13-9 4:3,2:1,1:3,4:0,0:0,2:2,
84. Orion Pielnia 18 10-0-8 41-35 0:3,2:3,3:2,2:1,1:3,2:1,3:4,5:1,6:0,3:2,0:1,2;5,2:3,2:0,0:2,3:2,3:2,2:0,
85. LKS Pisarowce 2 0-0-2 2-7 1:4,1:3,
86. Sok馧 Pobiedno 15 7-3-5 38-22 1:2,6:0,3:0,2:2,2:2,5:0,2:2,4:1,3:4,0:3,1:2,4:1, 2:0,3:0,0:3,
87. Nelson Pola鎍zyk 10 7-0-3 21-10 4:2,5:0,1:2,1:0;1:0,5:2,0:1,0:2,2:1,2:0,
88. Juventus Pora 10 3-4-3 19-14 0:3,2:2,2:2,0:0,0:3,0:1,6:0,3:1,2:2,4:0,
89. Beskid Posada G鏎na 2 1-0-1 1-1 1:0,0:1
90. Beskid II Posada G鏎na 2 0-0-2 4-8 2:5,2:3
91. Nurt Potok 6 3-0-3 14-14 3:5,2:1,6:0,2:0,1:2,0:6
92. Beskid Prusiek 5 5-0-0 23-10 7:5,5:1,5:2,3:2,3:0,
93. Iskra Przysietnica 17 6-4-7 25-33 1:5,0:3,3:2,0:7,3:1,0:3,1:2,0:0,2:0,0:2,3:1,2:3,1:1,0:0,4:0,2;2,3:1,
94. LKS Pustyny 4 1-1-2 7-9 3:0,2:3,0:0,0:6
95. Burza Rogi 2 2-0-0 3-1 1:0,2:1,
96. Burza II Rogi 2 2-0-0 6-0 3:0,3:0
97. Krokus Ropienka 2 1-1-0 2-1 2:1,0:0,
98. Polonia Roztoki 4 2-0-2 7-5 2:1,4:0,1:3,0:1
99. Beskid R闚ne 6 4-0-2 13-6 1:4,3:0,1:0,3:0,4:0,1:2,
100. Bumar Rudenka 2 1-0-1 6-7 1:6,5:1
101. Start Ryman闚 8 1-1-6 9-20 2:4,1:4,0:2,1:1,0:1,0:1,1:4,4:3,
102. Start II Ryman闚 8 6-1-1 32-7 1:2,1:1,1:0, 7:1, 7:0,7:0,4:1,4:2,
103. Florian Ryman闚 Zdr鎩 4 4-0-0 16-3 4:1,4:0,7:2,1:0,
104. Drewiarz Rzeped 4 2-0-2 7-9 1:3,0:4,3:0,3:2,
105. Amator Sanok 1 1-0-0 4-1 4:1
106. Stal Sanok 2 1-0-1 2-3 1:3,1:0,
107. Stal II Sanok 2 0-0-2 0-4 0:3,0:1,
108. Grom Sanoczek 4 4-0-0 32-3 15:0,6:1,7:1,4:1
109. Pog鏎ze Srog闚 G鏎ny 4 3-1-0 15-3 8:0,2:0,2:2,3:1,
110. LKS Sporne 8 4-1-3 11-10 3:0,0:3,0:0,4:1,0:3,1:0,0:3,3:0
111. G鏎nik Strachocina 9 4-1-4 26-19 1:2,4:1,3:4,3:5,2:0,1:2,6:4,1:1,5:0,
112. G鏎nik II Strachocina 4 4-0-0 15-4 4:0,4:1,3:2,4:1
113. Jasio趾a Szebnie 2 0-1-1 3-4 1:1,2:3
114. Jasio趾a 安ierzowa 2 0-0-2 1-3 0:1,1:2
115. Pionier 字ednia Wie 4 4-0-0 17-4 5:1,4:1,3:2, 5:0,
116. Partyzant Targowiska 2 0-0-2 4-9 4:5,0:4,
117. LKS Tarnawa 10 4-2-4 17-25 3:3,2:0,1:0,3:2,0:3,0:6,2:4,1:3,3:2,2:2,
118. Maraton Tarnowiec 4 3-0-1 15-7 3:1,7:3,1:2,4:1
119. LKS Trze郾i闚 3 0-1-2 4-8 1:4,0:0,3:4
120. LKS Turze Pole 4 2-0-2 16-10 8:1,1:4,6:0,1:5
121. LKS Ustrobna 8 6-1-1 21-13 3:1,5:2,5:1,2:2,5:2,1:5
122. Bieszczady Ustrzyki Dolne 4 1-0-3 5-9 2:5,1:2,0:1,2:1,
123. LKS Weso豉 2 2-0-0 4-1 2:1, 2:0,
124. Start W璕l闚ka 5 2-2-1 9-9 1:3,2:2,2:2,1:0,3:2
125. Solinka Wo趾owyja 2 0-0-2 3-6 1:3,2:3
126. Iskra Wr鏏lik Szlachecki 2 2-0-0 11-1 4:1 , 7: 0
127. LKS Wzd闚 4 4-0-0 15-1 3:1,3:0, 6:0.3:0
128. Kolejarz Zag鏎z 2 2-0-0 9-2 6:2,3:0
129. LKS Zalesie 6 4-1-1 20-4 1:1,6:0,1:2,3:0,6:0,3:1
130. LKS Zarszyn 16 6-2-8 27-32 1:3,2:1,6:1,2:3,1:0,1:2,1:2,3:2,1:3,0:2,1:1,3:1,3:1,0:3,2:7,2:2,
131. LKS Zimna Woda 3 1-0-2 6:5 2:4,0:1,4:0
132. P這mie Zmiennica 23 11-2-10 42-48 1:4,2:3,1:4,4:2,1:0,3:5,2:2,3:1,2:0,3:2,2:0,0:2,3:1,2:6,2:2,2:0,1:2,2:4,0:4,1:2,1:0,2:1,2:1,
133. T璚za Zr璚in 3 1-0-2 5-8 3:1,0:2,2:5
134. B喚kitni 疾glce 2 2-0-0 12-2 6:1,6:1,

RAZEM; Gry-872. Zwyci瘰twa-411. Remisy-121. Pora磬i-340. Bramki: 1923 - 1630

Stan na 11.11.2018.


U siebie: 248 -67 - 123 Na wyje寮zie: 159- 53 - 216 Teren neutralny: 4 - 1 - 1
Komentarze
George dnia kwiecie 01 2008 07:03:56
W jakich latach? Wiem, 瞠 od 1974 ale dla uzupe軟ienia. Bilans meczy mistrzowskich i pucharowych oraz?
Kedat dnia kwiecie 01 2008 16:29:05
Zestawienie meczy Sieniawy od powstania dru篡ny czyli od 1974r. S tu mecze mistrzowskie, rozgrywane w ramach Pucharu Polski i mecze o mistrzostwo Burmistrza [ dawniej Naczelnika] Gminy Ryman闚.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, 瞠by m鏂 dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost瘼ne tylko dla zalogowanych U篡tkownik闚.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, 瞠by m鏂 dodawa oceny.

安ietne! 安ietne! 100% [2 G這s闚]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [畝dnych g這s闚]
Dobre Dobre 0% [畝dnych g這s闚]
Przeci皻ne Przeci皻ne 0% [畝dnych g這s闚]
S豉be S豉be 0% [畝dnych g這s闚]
Sparinigi [wiosna 2018]


19.01 - Halowy Turniej o Puchar Prezesa LUKS Wis這k Sieniawa


09.02 - Beskid Posada G鏎na

16.02 - Szarotka Nowosielce [g.14.00 Wiki Sanok]

23.02 - Sanbud D逝gie

02.03 - Orze Bie寮ziedza

09.03 - OKS Markiewicza Krosno

17.03 - Sanovia Lesko

23.03 - LKS Hacz闚

Tabela 2018/19

Tabela klasy Okr璕owej :

L.p Team M. Pkt.
1. Targowiska 15 43
2. Jas這 15 30
3. Korczyna 15 27
4. Markiewicza 15 27
5. Jedlicze 15 23
6. Ko豉czyce 15 23
7. Sieniawa 15 21
8. Ryman闚 15 21
9. Przysietnica 15 20
10. Odrzyko 15 19
11. Nienasz闚 15 19
12. Dukla 15 16
13. Tarnawa 15 15
14. Ustrzyki Dolne 15 14
15. Kopytowa 15 13
16. Iwonicz 15 7

Ostatni mecz
XV kolejka - Klasa "O"
Stadion w Korczynie
10.11.2018 - g.13:00


Kotwica Korczyna
0 : 3
Wis這k Sieniawa


WALKOWER!
Wis這k na jesie 2018
12.08 - Targowiska [d]0:4
15.08 - Odrzyko [d]2:3
19.08 - Jas這 [w]0:2
26.08 - Przysietnica [d]3:1
04.09 - Jedlicze [w]2:3
02.09 [PP] - Jab這nica P. [w]1:2
09.09 - Markiewicza [d]0:1
15.09 - Kopytowa [w]3:3
23.09 - Iwonicz [d]0:0
30.09 -Tarnawa [w]2:2
07.10 - Dukla [d]2:0
14.10 - Nienasz闚 [w]1:2
21.10 - Ryman闚 [d]4:3
28.10 - Ko豉czyce [w]3:2
04.11 - Ustrzyki Dolne [d]2:1
10.11 - Korczyna [w]3:0 vo

2338477 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005


Za堯 : W豉sne Darmowe Forum | W豉sn Stron Internetow | Zg這 nadu篡cie