LUKS Wis這k Sieniawa - To co nas dzieli i 陰czy to Wis這k Sieniawa
Strona G堯wna Galeria Historia klubu Kontakt Artyku造 SzukajNiedziela, Luty 18, 2018
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wis這k Sieniawa


Informacje o klubie

Historia klubu

Stadion

Kronika klubu

Zarz康 klubu

Bilans spotka
1974-2017

Strzelcy bramek
1974-2017

Wyst瘼y
1974-2017

Ciekawostki

Mecze towarzyskie

Dru篡na Senior闚


Kadra Wis這ka

Terminarz i tabela

Relacje z mecz闚
2017/2018

Strzelcy bramek
2017/2018

Strony internetowe
klub闚

Do陰cz do nas na Facebooku
Statystyki strony

LUKS Wis這k Sieniawa w katalogu Gwiazdor



statystyka stat4u
Brand Krosno
Flaga Kibic闚!



WSPOM荅 WISΜK!. NR KONTA: 76 8636 0005 2001 0003 6038 0001 DZI艼UJEMY!
Dla wp豉t w obcej walucie: PLPOLUPLPR 76 8636 0005 2001 0003 6038 0001
Terminarz
Aktualna kolejka
(12 kolejka 29.10.2017)

Jasio趾a Ja郵iska 1-3 Wis這k Sieniawa
Karpaty Klimk闚ka 2-2 Brzozovia Brzoz闚
Cisy Jab這nica Polska 2-2 LKS Lubat闚ka
Victoria Kobylany 2-2 LKS Hacz闚
P這mie Zmiennica 1-2 Iskra Iskrzynia
LKS Weso豉 3-1 Wis這k Kro軼ienko W.
Nast瘼na kolejka
(13 kolejka 08.04.2018)

Wis這k Sieniawa - Wis這k Kro軼ienko W.
LKS Weso豉 - Iskra Iskrzynia
P這mie Zmiennica - LKS Hacz闚
Victoria Kobylany - LKS Lubat闚ka
Cisy Jab這nica Polska - Burza Rogi
Karpaty Klimk闚ka - Jasio趾a Ja郵iska
Terminarz 2014/2015
Terminarz Wis這k Sieniawa ["A" klasa gr.1] :



Klasa „A” 1 senior闚

XVI. 29 marca 2015 g.16.30

1 Orze Ba瘸n闚ka - Sanovia Lesko
2 B喚kitni Jasienica R. - G鏎nik Strachocina g.13.00
3 P這mie Zmiennica - LKS Zarszyn
4 Wis這k Sieniawa - Dw鏎 Kombornia g.15.00
5 Wis這k Kro軼ienko W. - Orion Pielnia
6 Sanbud D逝gie - LKS Izdebki
7 Karpaty Klimk闚ka - Lotniarz Bezmiechowa g.13.00
8 Brzozovia Brzoz闚 - Pionier 字ednia Wie

XVII. 4 kwietnia 2014 /Wielka Sobota/ godz. 12.00

1 Brzozovia Brzoz闚 - Orze Ba瘸n闚ka
2 Pionier 字ednia Wie - Karpaty Klimk闚ka
3 Lotniarz Bezmiechowa - Sanbud D逝gie
4 LKS Izdebki - Wis這k Kro軼ienko W.
5 Orion Pielnia - Wis這k Sieniawa
6 Dw鏎 Kombornia - P這mie Zmiennica
7 LKS Zarszyn - B喚kitni Jasienica R.
8 G鏎nik Strachocina - Sanovia Lesko

XVIII. 12 kwietnia 2015 godz. 16.30

1 Orze Ba瘸n闚ka - G鏎nik Strachocina
2 Sanovia Lesko - LKS Zarszyn sobota
3 B喚kitni Jasienica R. - Dw鏎 Kombornia g.13.00
4 P這mie Zmiennica - Orion Pielnia
5 Wis這k Sieniawa - LKS Izdebki g.15.00
6 Wis這k Kro軼ienko W. - Lotniarz Bezmiechowa
7 Sanbud D逝gie - Pionier 字ednia Wie
8 Karpaty Klimk闚ka - Brzozovia Brzoz闚 sobota

XIX. 19 kwietnia 2015 godz. 16.30

1 Karpaty Klimk闚ka - Orze Ba瘸n闚ka sobota
2 Brzozovia Brzoz闚 - Sanbud D逝gie
3 Pionier 字ednia Wie - Wis這k Kro軼ienko W. g.13.00
4 Lotniarz Bezmiechowa - Wis這k Sieniawa g.14.00
5 LKS Izdebki - P這mie Zmiennica g.15.00
6 B喚kitni Jasienica R. - Orion Pielnia g.13.00
7 Dw鏎 Kombornia - Sanovia Lesko g.15.00
8 LKS Zarszyn - G鏎nik Strachocina g.15.00

XX. 26 kwietnia 2015 godz. 16.30

1 Orze Ba瘸n闚ka - LKS Zarszyn
2 G鏎nik Strachocina - Dw鏎 Kombornia
3 Sanovia Lesko - Orion Pielnia sobota
4 B喚kitni Jasienica R. - LKS Izdebki g.13.00
5 P這mie Zmiennica - Lotniarz Bezmiechowa
6 Wis這k Sieniawa - Pionier 字ednia Wie g.15.00
7 Wis這k Kro軼ienko W. - Brzozovia Brzoz闚
8 Sanbud D逝gie - Karpaty Klimk闚ka

XXI. 3 maja 2015 godz. 16.30

1 Sanbud D逝gie - Orze Ba瘸n闚ka
2 Karpaty Klimk闚ka - Wis這k Kro軼ienko W. sobota
3 Brzozovia Brzoz闚 - Wis這k Sieniawa
4 Pionier 字ednia Wie - P這mie Zmiennica g.13.00
5 Lotniarz Bezmiechowa - B喚kitni Jasienica R. g.14.00
6 LKS Izdebki - Sanovia Lesko g.15.00
7 Orion Pielnia - G鏎nik Strachocina g.13.00
8 Dw鏎 Kombornia - LKS Zarszyn g.15.00

XXII. 10 maja 2015 godz. 16.30

1 Orze Ba瘸n闚ka - Dw鏎 Kombornia
2 LKS Zarszyn - Orion Pielnia g.15.00
3 G鏎nik Strachocina - LKS Izdebki
4 Sanovia Lesko - Lotniarz Bezmiechowa sobota
5 B喚kitni Jasienica R. - Pionier 字ednia Wie g.13.00
6 P這mie Zmiennica - Brzozovia Brzoz闚
7 Wis這k Sieniawa - Karpaty Klimk闚ka g.15.00
8 Wis這k Kro軼ienko W. - Sanbud D逝gie

XXIII. 17 maja 2015 godz. 16.30

1 Wis這k Kro軼ienko W. - Orze Ba瘸n闚ka
2 Sanbud D逝gie - Wis這k Sieniawa
3 Karpaty Klimk闚ka - P這mie Zmiennica sobota
4 Brzozovia Brzoz闚 - B喚kitni Jasienica R.
5 Pionier 字ednia Wie - Sanovia Lesko g.13.00
6 Lotniarz Bezmiechowa - G鏎nik Strachocina g.14.00
7 LKS Izdebki - LKS Zarszyn g.15.00
8 Orion Pielnia - Dw鏎 Kombornia g.13.00

XXIV. 24 maja 2015 godz. 16.30

1 Orze Ba瘸n闚ka - Orion Pielnia
2 Dw鏎 Kombornia - LKS Izdebki g.15.00
3 LKS Zarszyn - Lotniarz Bezmiechowa g.15.00
4 G鏎nik Strachocina - Pionier 字ednia Wie
5 Sanovia Lesko - Brzozovia Brzoz闚 sobota
6 B喚kitni Jasienica R. - Karpaty Klimk闚ka g.13.00
7 P這mie Zmiennica - Sanbud D逝gie
8 Wis這k Sieniawa - Wis這k Kro軼ienko W. g.15.00

XXV. 31 maja 20115 godz. 16.30

1 Wis這k Sieniawa - Orze Ba瘸n闚ka g.15.00
2 Wis這k Kro軼ienko W. - P這mie Zmiennica
3 Sanbud D逝gie - B喚kitni Jasienica R.
4 Karpaty Klimk闚ka - Sanovia Lesko sobota
5 Brzozovia Brzoz闚 - G鏎nik Strachocina
6 Pionier 字ednia Wie - LKS Zarszyn g.13.00
7 Lotniarz Bezmiechowa - Dw鏎 Kombornia g.14.00
8 LKS Izdebki - Orion Pielnia g.15.00

XXVI. 4 czerwca 2015 /Bo瞠 Cia這/ godz. 16.30

1 Orze Ba瘸n闚ka - LKS Izdebki
2 Orion Pielnia - Lotniarz Bezmiechowa g.13.00
3 Dw鏎 Kombornia - Pionier 字ednia Wie g.15.00
4 LKS Zarszyn - Brzozovia Brzoz闚 g.15.00
5 G鏎nik Strachocina - Karpaty Klimk闚ka
6 Sanovia Lesko - Sanbud D逝gie sobota
7 B喚kitni Jasienica R. - Wis這k Kro軼ienko W. g.13.00
8 P這mie Zmiennica - Wis這k Sieniawa

XXVII. 7 czerwca 2015 godz. 16.30

1 P這mie Zmiennica - Orze Ba瘸n闚ka
2 Wis這k Sieniawa - B喚kitni Jasienica R. g.15.00
3 Wis這k Kro軼ienko W. - Sanovia Lesko
4 Sanbud D逝gie - G鏎nik Strachocina
5 Karpaty Klimk闚ka - LKS Zarszyn g.13.00
6 Brzozovia Brzoz闚 - Dw鏎 Kombornia
7 Pionier 字ednia Wie - Orion Pielnia g.13.00
8 Lotniarz Bezmiechowa - LKS Izdebki g.14.00

XXVIII. 14 czerwca 2015 godz. 16.30

1 Orze Ba瘸n闚ka - Lotniarz Bezmiechowa
2 LKS Izdebki - Pionier 字ednia Wie
g.15.00g.15.00 3 Orion Pielnia - Brzozovia Brzoz闚 g.13.00
4 Dw鏎 Kombornia - Karpaty Klimk闚ka
g.15.00 5 LKS Zarszyn - Sanbud D逝gie g.15.00
6 G鏎nik Strachocina - Wis這k Kro軼ienko W. g.15.00
7 Sanovia Lesko - Wis這k Sieniawa sobota
8 B喚kitni Jasienica R. - P這mie Zmiennica g.13.00

XXIX. 21 czerwca 2015 godz. 16.30

1 B喚kitni Jasienica R. - Orze Ba瘸n闚ka
2 P這mie Zmiennica - Sanovia Lesko
3 Wis這k Sieniawa - G鏎nik Strachocina
4 Wis這k Kro軼ienko W. - LKS Zarszyn
5 Sanbud D逝gie - Dw鏎 Kombornia
6 Karpaty Klimk闚ka - Orion Pielnia
7 Brzozovia Brzoz闚 - LKS Izdebki
8 Pionier 字ednia Wie - Lotniarz Bezmiechowa

XXX. 28 czerwca 2015 godz. 16.30

1 Orze Ba瘸n闚ka - Pionier 字ednia Wie
2 Lotniarz Bezmiechowa - Brzozovia Brzoz闚
3 LKS Izdebki - Karpaty Klimk闚ka
4 Orion Pielnia - Sanbud D逝gie
5 Dw鏎 Kombornia - Wis這k Kro軼ienko W.
6 LKS Zarszyn - Wis這k Sieniawa
7 G鏎nik Strachocina - P這mie Zmiennica
8 Sanovia Lesko - B喚kitni Jasienica R.

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, 瞠by m鏂 dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost瘼ne tylko dla zalogowanych U篡tkownik闚.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, 瞠by m鏂 dodawa oceny.

Brak ocen.
Sparinigi [wiosna 2018]


10.02 - LKS G鏎ki 2 - 3 [2 - 1]

17.02 - Huragan Jasionka 2 - 1

24.02 - Partyzant Targowiska

25.02 - Beskid Posada G鏎na
[g.12.00 w Dukli]

03/04.03 - Zorza 瘯i Dukielskie

11.03 - Florian Ryman闚 Zdr鎩
[g.11.30 w Kro郾ie]

17/18.03 - Zamczysko Odrzyko

24/25.03 - LKS Czelu郾ica

Transfery [wiosna 2018]


PRZYBYLI:

Mateusz OLENIACZ
[Prze這m Besko]

Pawe ZGΜBICKI
[powr鏒 z zagranicy]

ODESZLI:

Pawe SIECZKOWSKI
[LKS 瘯i Strzy穎wskie - koniec wyp.]

Nast瘼ny mecz
XIII kolejka - "A" klasa
stadion w Sieniawie
8.04.2018 - g.13:00


Wis這k Sieniawa
- : -
Wis這k Kro軼ienko W.


Do meczu pozosta這 :

Tabela 2017/18

Tabela klasy ''A" Gr. II :

L.p Team M. Pkt.
1. Jab這nica P. 12 31
2. Lubat闚ka 12 25
3. Sieniawa 12 25
4. Rogi 12 24
5. Brzoz闚 12 22
6. Weso豉 12 19
7. Iskrzynia 12 16
8. Klimk闚ka 12 13
9. Zmiennica 12 12
10. Ja郵iska 12 12
11. Hacz闚 12 8
12. Kobylany 12 8
13. Kro軼ienko W. 12 7

Shoutbox
Serwis nie ponosi 瘸dnej odpowiedzialno軼i za tre嗆 komentarzy.

2124076 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005


Za堯 : W豉sne Darmowe Forum | W豉sn Stron Internetow | Zg這 nadu篡cie