Nafciarz – Wis這k 1 – 1 [ 0 – 1] 233 – 68 – 235 1157 – 1106

0:1 Krzysztof Czernik ‘30

K. ㄆsik – D. Wac豉wski, Nosal, . Huta, Szybka – Krzysztof Czernik, Wac豉wski Piotr, Siekaniec,
Krzy瘸nowski [Micha Szcz瘰ny] – A. Huta, D. Miklaszewski.

草速e kartki: Nosal, A. Huta.

Dziennik Polski: Wyr闚nane spotkanie. W pierwszej po這wie wiatr sprzyja go軼iom, dzi瘯i temu obj瘭i prowadzenie za spraw debiutuj帷ego. Czernika. Wyr闚nanie pad這 w 89 minucie , a celnym uderzeniem z
16 metr闚 popisa si Celny. W doliczonym czasie powinien by karny dla go軼i, ale s璠zia podyktowa wolnego z 17 metr闚, co wywo豉這 nerwowo嗆 u przyjezdnych!
Grace meczu: Piotr Wac豉wski i ㄆkasz Celny.
Krzysztof Czernik [Odrzechowa]

537. Ryman闚, 20.08.2006.

Wis這k – Huragan Jasionka 0 – 6 [ 0 – 4]

K. ㄆsik – D. Wac豉wski, Nosal, Adamski, Szybka – Siekaniec, Piotr Wac豉wski [T. Ma郵ak],
Miklaszewski [Miros豉w Barna], Czernik – Bart這miej Stapi雟ki [Krzy瘸nowski], A. Huta [. Mi跑

草速e kartki: Adamski, Ma郵ak.
Miros豉w Barna by造 zawodnik LKS Zarszyn [juniorzy] z Odrzechowej.
Bart這miej Stapi雟ki by造 zawodnik LKS Prze這m Besko [juniorzy].

538. G喚bokie, 27.08.2006.
LKS G喚bokie – Wis這k 2 – 3 [1 – 2]

1:1 Janusz Wac豉wski ‘42
1:2 Dawid Miklaszewski ‘45+1
1:3 Janusz Wac豉wski ‘48

K. ㄆsik – D. Wac豉wski, Nosal, . Huta. Adamski [. Krzy瘸nowski], - Siekaniec, Piotr Wac豉wski,
Czernik [Semenowicz], Szybka – D. Miklaszewski, J. Wac豉wski[ A. Huta].
Florian Semenowicz – by造 zawodnik LKS Prze這m Besko.

Dziennik Polski: Spotkanie by這 wyr闚nane. Prowadzenie da miejscowym Dawid Rodzinka. Wyr闚nanie pad這 po kapitalnym strzale za pola karnego Janusza Wac豉wskiego. Pi趾a odbi豉 si od poprzeczki,
przekroczy豉 lini bramkow i wysz豉 w pole. Pod koniec pierwszej po這wy prowadzenie go軼iom da
D. Miklaszewski. Po przerwie kolejn pi瘯n bramk zdoby graj帷y pierwszy raz po kontuzji Janusz Wac豉wski. Bramka dla gospodarzy pad豉 z rzutu karnego. W ostatniej minucie meczu z bramki r瘯 pi趾 wybili gospodarze, czego nie zauwa篡訥nie chcia !] s璠zia.! Gracz meczu: Janusz Wac豉wski.

Janusz Wac豉wski strzeli 25 oraz 26 bramk w barwach Sieniawy .
By造 to 25 derby „Parafii”. Dziewi耩 razy wygra豉 Sieniawa, dziesi耩 G喚bokie. Sze嗆 razy pad remis.
W bramkach lepsi te s zawodnicy z G喚bokiego 54 – 37.

539. Ryman闚, 3.09.2006.

Wis這k – Sok馧 Pobiedno 4 – 1 [0 – 0]

1:1 Artur Huta ‘ 55 [ pierwszy kontakt z pi趾 !]
2:1 Artur Huta ‘ 57
3:1 Artur Huta ‘83
4:1 ㄆkasz Krzy瘸nowski ‘88

K. ㄆsik – D. Wac豉wski, Nosal, . Huta, P. Adamski – Siekaniec [’88 Barna], Piotr Wac豉wski,
M. Szybka, Czernik [’37 Krzy瘸nowski] – D. Miklaszewski [’85 Stapi雟ki], Janusz Wac豉wski
[ ’55 Artur Huta].

草速e kartki: . Huta, J. Wac豉wski.

Dziennik Polski:
W pierwszej cz窷ci meczu gospodarzom pomaga wiatr, ale zabrak這 im skuteczno軼i. Dwukrotnie
obro鎍y go軼i wybijali pi趾 z linii bramkowej. Po zmianie stron go軼ie obj瘭i prowadzenie po sk豉dnej kontrze. W 55 minucie na boisko wszed Artur Huta i od razu wpisa si na list strzelc闚.
Wyczyn ten powt鏎zy jeszcze dwukrotnie. Wynik ustali 豉dn indywidualn akcj m這dy ㄆkasz
Krzy瘸nowski. Gracze meczu: Daniel Wac豉wski oraz ㄆkasz Krzy瘸nowski.

540. Prusiek, 10.09.2006.

Beskid – Wis這k 2 – 3 [1 – 2] 236-68-236 1167 - 1117

1:1 Artur Huta [g這w崧 ‘6
1:2 Florian Semenowicz ‘36
1:3 Piotr Wac豉wski [karny] ‘70

K. ㄆsik – D. Wac豉wski, Nosal, . Huta, Szybka – Czernik, Piotr Wac豉wski, D. Miklaszewski,
. Krzy瘸nowski [Siekaniec] – A. Huta, F. Semenowicz.

草速e kartki; A. Huta, P. Wac豉wski.
Dziennik Polski: Prowadzenie uzyskali gospodarze po 豉dnym lobie z ostrego k徠a. Wyr闚nanie pad這 trzy minuty p騧niej w zamieszaniu podbramkowym. Go軼ie poszli za ciosem uzyskuj帷 znaczn przewag ‘ czego efektem by drugi gol. Na 1:3 podwy窺zy Piotr Wac豉wski z karnego. Rozmiary pora磬i, po b喚dzie obrony go軼i, zmniejszy 豉dnym strza貫m Borucki.

K. ㄆsik – D. Wac豉wski, Nosal, . Huta, Szybka – Siekaniec, P. Wac豉wski,
Krzy瘸nowski [’62 Czernik], A. Huta – Semenowicz [. Mi跑, J. Wac豉wski .

Dziennik Polski: W pierwszej po這wie lekk przewag mia Wis這k. W 28 minucie filmowym uderzeniem popisa si Janusz Wac豉wski, kt鏎y z ponad 20 metr闚 trafi pi趾 w poprzeczk, pi趾a odbi豉 si od ziemi i wpad豉 do bramki!. Chwil p騧niej by這 2 – 0 a w g堯wnej roli wyst徙i ponownie J. Wac豉wski
wykorzystuj帷 niezdecydowanie bramkarza mocnym strza貫m pod poprzeczk podwy窺zy wynik
Po przerwie Artur Huta jeszcze dwukrotnie pokona bramkarza.
Gracze meczu: A. Huta, J. Wac豉wski oraz Krzysztof ㄆsik.

1:5 Artur Huta ‘70

K. ㄆsik - D. Wac豉wski [ Czernik], Nosal, . Huta, Kornasiewicz – Miklaszewski, Piotr Wac豉wski, Szybka, Siekaniec [Ma郵ak] – A. Huta, J. Wac豉wski.

Dziennik Polski: Przyjezdni przewa瘸li. Pierwszego gola zdoby Piotr Wac豉wski strza貫m z 18 metr闚,
a do przerwy go軼ie prowadzili pewnie 0:3. Wynik ustali Artur Huta wykorzystuj帷 zamieszanie pod bramk. Gracz meczu: Artur Huta.

By這 to 5 z rz璠u zwyci瘰two Sieniawy w rozgrywkach!.
Artur Huta strzeli 9 bramek w 4 ostatnich meczach
W 1/16 Pucharu Polski III ligowa Stal Sanok [ostatnie miejsce w lidze!] pokona豉 mistrza Polski Legi Warszawa 2 – 1 [1 – 0] 20.09.2006.Bramki: Badowicz oraz Grybo.

543. Ryman闚, 1.10.2006.

Wis這k – Orkan Markowce 0 – 1 [0 – 1]

K. ㄆsik – D. Wac豉wski, Nosal, . Huta [Kornasiewicz], Adamski [Ma郵ak] – Krzy瘸nowski [Czernik], Piotr Wac豉wski, Semenowicz, Szybka – A. Huta, J. Wac豉wski.

Dziennik Polski: Pierwsza akcja meczu da豉 przyjezdnym prowadzenie, kt鏎ego mimo sporej przewagi gospodarzy nie oddali ju do ko鎍a. Wis這k atakowa przez ca造 mecz ale bez efektu .
Najlepsz okazj zmarnowa b璠帷y ostatnio w dobrej formie Artur Huta, kt鏎y stoj帷 trzy metry od pustej bramki strzeli wysoko ponad poprzeczk !

Bramka dla go軼i pad豉 ju w 30 sekundzie meczu !!!

544. Krosno, 8.10.2006.

Guzik闚ka Krosno – Wis這k 3 – 0 [2 – 0]

K. ㄆsik – D. Wac豉wski, Nosal, . Huta, Adamski – Krzy瘸nowski [ ], Piotr Wac豉wski, Szybka,
Miklaszewski – A. Huta [Czernik], J. Wac豉wski.

草速e kartki : D. Wac豉wski, M. Szybka.

545. Ryman闚, 15.10.2006.

Wis這k – Grom Sanoczek 15 – 0 [ 7 – 0 ] !!!

Artur Huta – 5.! [ ‘2,’15,’27,’55,’56]
Janusz Wac豉wski – 3. [’13, ’35, ’79]
Miros豉w Nosal – 3. [’45,’73,’76]
ㄆkasz Krzy瘸nowski – 2. [’22,’64]
Piotr Wac豉wski – 1. [‘47]
Samob鎩cza – 1 [’60]

K. ㄆsik – D. Wac豉wski, Nosal, . Huta, Szybka - Krzy瘸nowski[ Ma郵ak], Piotr Wac豉wski, , Semenowicz, Czernik [ Piotr Bolanowski] - A. Huta, J. Wac豉wski.

Artur Huta jako pierwszy w historii zawodnik LKS „Wis這k” Sieniawa
strzeli 5 bramek w jednym meczu!!! [ By豉 to jego 19,20,21,22 i 23 bramka
w Sieniawie!!]
By這 to najwy窺ze zwyci瘰two LKS „Wis這k” Sieniawa w historii !!!
[ Poprzednie 10:0 z Ja郵iskami 2.10.2005].
Janusz Wac豉wski strzeli 29,30, i 31, bramk w swoich wyst瘼ach w Sieniawie!!.
Miros豉w Nosal zdoby 19,20 i 21 bramk w Sieniawie !!.

Dziennik Polski: Wis這k mia mia盥膨c przewag co udokumentowa 15 bramkami, chocia i tak mog這 pa嗆 jeszcze wi璚ej goli [m.in. Pani s璠zia nie uzna豉 3 bramek]. Gracz meczu: Artur Huta.

546. R闚ne, 22.10.2006.

Beskid – Wis這k 0 – 4 [0 – 1] 240-68-238 1195 - 1123

0:1 Janusz Wac豉wski ‘10
0:2 Artur Huta ‘55
0:3 Janusz Wac豉wski ‘58
0:4 Artur Huta ‘60

K. ㄆsik – D. Wac豉wski [Kornasiewicz], Nosal, . Huta, Szybka – Miklaszewski, P. Wac豉wski,
Semenowicz [Czernik], Krzy瘸nowski [Adamski] – A. Huta, J. Wac豉wski.

Artur Huta zdoby 25 bramk w swoich wyst瘼ach w Sieniawie!!.

Dziennik Polski: Szybko stracona przez gospodarzy bramka wp造n窸a na rozw鎩 sytuacji na boisku.
Wis這k gra szybciej pi趾 i wyprzedza gospodarzy w walce o ni. Go軼ie mieli przewag i zas逝瞠nie zdobyli komplet punkt闚. Gracze meczu: A. Huta oraz J. Wac豉wski.

Tabela po I rundzie: Klasa „C” Grupa II 2006.

Janusz Wac豉wski – 9.
ㄆkasz Krzy瘸nowski , Miros豉w Nosal, Piotr Wac豉wski po – 3.
Dawid Miklaszewski – 2.
Krzysztof Czernik, Florian Semenowicz, samob鎩cza – po 1.

Wyst徙ili:
K. Czernik ,A. Huta, K. ㄆsik, M. Nosal, M. Szybka, D. Wac豉wski, Piotr Wac豉wski po – 11.
. Huta, . Krzy瘸nowski po – 10.
D. Miklaszewski, Janusz Wac豉wski po – 8.
D. Siekaniec – 7.
P. Adamski, F. Semenowicz po – 6.
T. Ma郵ak – 4.
. Kornasiewicz – 3.
Miros豉w Barna, . Mi, Bart這miej Stapi雟ki po – 2.
Piotr Bolanowski, Micha Szcz瘰ny [........] po – 1.

24.10.2006. 1/8 Pucharu Polski. III ligowa Stal Sanok przegra豉 z I ligow Ark Gdynia 0:1 trac帷 bramk w 118 minucie po koszmarnym b喚dzie swojego bramkarza D. Pietrzkiewicza !!

Wiosna 2007.

547. Zarszyn, 15,07,2007,
Wis這k – Nafciarz B鏏rka 0 – 2 [0 – 0] 240-68-239 1195 – 1125

K. ㄆsik – Adamski, T. ㄆsik, A. Huta, D. Wac豉wski [’70 Grzegorz Szcz瘰ny]- Siekaniec, Piotr Wac豉wski, Pawe Wac豉wski, Szybka – D. Miklaszewski, Krzy瘸nowski [Micha Szcz瘰ny].

草速e kartki: K. ㄆsik, T. ㄆsik, Siekaniec, Pawe Wac豉wski

W rundzie wiosennej Wis這k Sieniawa rozgrywa mecze w Zarszynie

548. Jasionka, 21.04.2007.

Huragan – Wis這k 2 –2 [2 – 1]

0:1 Samob鎩cza ‘15
1:2 Samob鎩cza ‘48

K. ㄆsik – D. Wac豉wski, Adam , Szybka, Adamski – Siekaniec, Piotr Wac豉wski, Pawe Wac豉wski, D. Miklaszewski – A. Huta, Semenowicz.
草速a kartka: D. Siekaniec.

549. Zarszyn, 29.04.2007.

Wis這k – LKS G喚bokie 0 – 1 [ 0 – 0 ]

K. ㄆsik – D. Wac豉wski [. Huta], Szybka, Rozum, G. Szcz瘰ny [M. Szcz瘰ny] – Krzy瘸nowski [Siekaniec], Piotr Wac豉wski, Pawe Wac豉wski, Miklaszewski – A. Huta, Semenowicz.

Czerwona kartka: Artur Huta.

Przewag mieli miejscowi, kt鏎zy stworzyli kilka dobrych sytuacji. Przypomina這 to troch „bicie g這w w mur”. Praktycznie jedyna gro幡a akcja w drugiej po這wie da豉 go軼ia prowadzenie. Kierownik , pi趾arze oraz kibice mieli wiele uwag do pracy s璠zi闚, kt鏎zy prowadzili zawody skandalicznie i tendencyjnie faworyzuj帷 dru篡n go軼i!! Gracz meczu: Piotr Wac豉wski.

550. Pobiedno, 6.05.2007.

Sok馧 – Wis這k 0 – 2 [0 – 1]

0:1 Piotr Wac豉wski
0:2 Pawe Wac豉wski

K. ㄆsik – D Wac豉wski, A. Rozum, . Huta, Adamski – Miklaszewski, Piotr Wac豉wski, Pawe Wac豉wski, Krzy瘸nowski [M. Szcz瘰ny] – A Huta, [ G. Szcz瘰ny] Semanowicz [Siekaniec]

2:4 ㄆkasz Krzy瘸nowski ‘90

K. ㄆsik – D. Wac豉wski, Rozum, . Huta [ Miklaszewski], G. Szcz瘰ny – Siekaniec, Pawe Wac豉wski, Piotr Wac豉wski, M. Szcz瘰ny [ ‘70 Kaszubski] – Semenowicz, Krzy瘸nowski.
草lte kartki: Rozum, Pawe Wac豉wski.

Dziennik Polski: Spotkanie zacz窸o si dobrze dla gosci. W 12 min. Krzy瘸nowski da im strza貫m g這w prowadzenie. W 29 minucie Piotr Wac豉wski po pi瘯nej akcji podwy窺zy na 0:2. Zaeaz po przerwie ponownie Krzy瘸nowski pokona 奸iwk. [ Po kardynalnym b貫dzie bramkarza!!]. W 55 min. G. Huta wykorzysta rzut karny za r瘯e w polu karnym Siekanca. W 70 min. Czerwon kartk ujrza stoper gospodarzy [ za fa趺 na wychodz帷ym na czyst pozycj Krzy瘸nowskim] i o dziwo gospodarze zacz瘭i od tego momentu gra lepiej ni w pe軟ym sk豉dzie! W 83 ponownie G. Huta pokona ㄆsika i pod bramk go軼i zacz窸o si kot這wa. Ostatnie s這wo nale瘸這 do go軼i. Po szybkiej kontrze hat-trickuzyska Krzy瘸nowski. [ Sieniawa nie wykorzysta豉 opr鏂z tego wiele okazji sam na sam z bramkarzem a Piotr Wac豉wski rzutu karnego przy stanIe 1:3!]
Gracze meczu: ㄆkasz Krzy瘸nowski oraz Pawe Wac豉wski.

7:1 Damian Siekaniec ‘87

K. ㄆsik – D. Wac豉wski [M. Szcz瘰ny], Rozum, . Huta, G. Szcz瘰ny – Siekaniec, Piotr Wac豉wski, Pawe Wac豉wski, Miklaszewski – Krzy瘸nowski [J. Wac豉wski], Semenowicz [Kaszubski].

草速e kartki: D. Wac豉wski, Piotr Wac豉wski

Dziennik Polski: Pierwsi bramk zdobyli ku zaskoczeniu miejscowych go軼ie i w poczynania Wis這ka wkrad si chaos. Niemal przez ca豉 pierwsza po這w na boisku dominowa Czerte! W 38 minucie akcj miejscowych zako鎍zy p豉skim strza貫m Krzy瘸nowski a na prowadzenie gospodarzy wyprowadzi Piotr Wac豉wski, kt鏎y wykorzysta rzut karny[ R瘯a w polu karnym]. Po przerwie na boisku niepodzielnie ju panowali gospodarze przeprowadzaj帷 raz po raz gro幡e akcje. Wynik m鏬 by jeszcze wy窺zy, ale Wis這k nie wykorzysta kilku dobrych sytuacji.
Gracze meczu: Piotr Wac豉wski i Dawid Miklaszewski.

554. Markowce, 3.06.2007.

Orkan – Wis這k 0 – 3 vo. [ na boisku 0 – 2 [0 – 1] ]

0:1 Artur Huta 40 sekunda!!
0:2 Piotr Wac豉wski ‚61 karny

K. ㄆsik – D. Wac豉wski,[G. Szcz瘰ny] A. Rozum, . Huta, Adamski [M. Nosal] – Siekaniec, Piotr Wac豉wski, Pawe Wac豉wski, A. Huta [M. Szcz瘰ny], Krzy瘸nowski, Semenowicz [ M. Kuzian]
Za udzia nieuprawnionego zawodnika spotkanie zweryfikowano jako walkower 0:3!.

草速e kartki: K. ㄆsik, A. Huta, Pawe Wac豉wski, Siekaniec. S璠zia prowadzi zawody drobiazgowo!

Dziennik Polski: Pojedynek pewnie wygrali go軼ie. Ju w 1 minucie zaspa豉 obrona gospodarzy i Wis這k obj掖 prowadzenie. W 3 minucie sytuacji sam na sam nie wykorzysta Krzy瘸nowski. W 61 min. Piotr Wac豉wski z karnego ustali wynik spotkania. W 88 min. Adam Rozum nie wykorzysta karnego! Opr鏂z tego Artur Huta strzeli w s逝pek a dogodnych sytuacji nie wykorzystali Semenowicz [3 razy], Krzy瘸nowski, Siekaniec, Piotr Wac豉wski]
Gracze meczu: Piotr Wac豉wski, Adam Rozum oraz bramkarz gospodarzy D. Ambicki.

555. Zarszyn, 10.06.2007.

Wis這k – Guzik闚ka Krosno 1 – 1 [0 – 1]

1:1 Artur Huta ‘90

K. ㄆsik - Nosal, Rozum, Huta, D. Wac豉wski – Siekaniec, [G. Szcz瘰ny] Piotr Wac豉wski, Pawe Wac豉wski, Miklaszewski [M. Szcz瘰ny] - Krzy瘸nowski , Semenowicz [ A. Huta]

草速e kartki: Pawe Wac豉wski, Piotr Wac豉wski, Huta.

Dziennik Polski: Pierwsze 15 minut nale瘸這 do Guzik闚ki, kt鏎a za spraw Centki obj窸a prowadzenie.
Po 20 minutach gospodarze opanowali boisko i a trzy doskona貫 okazje zmarnowa Semenowicz!. Dwukrotnie strzeli w bramkarza a raz pos豉 pi趾 ponad bramk. W II po這wie go軼ie ograniczyli si do gry z kontry. Gospodarze ponownie mogli zmieni wynik ale sytuacji sam na sam, nie wykorzysta M. Nosal. Pi瘯na parada popisa si bramkarz go軼i. W 90 minucie w zamieszaniu podbramkowym przytomnie zachowa si Artur Huta i doprowadzi do remisu.

1:6 Artur Huta ‘66

K. ㄆsik – D. Wac豉wski. Rozum, . Huta, Nosal – G. Szcz瘰ny, Piotr Wac豉wski, D. Miklaszewski,
. Krzy瘸nowski [ M. Szcz瘰ny] – J. Wac豉wski [Semenowicz], A. Huta.

草速a kartka: D. Miklaszewski.

Dziennik Polski: W pierwszych 20 minutach Wis這k mia 4 dobre sytuacje jednak dopiero pi瘯ny wolej Miklaszewskiego da przyjezdnym prowadzenie. Po b喚dzie bramkarza A. Huta podwy窺zy na 0:2 a w 45 minucie z wolnego trzeci bramk dla go軼i zdoby Miklaszewski . W 55 min. pi瘯na bramk z rzutu wolnego [ ok. 18 m.] zdoby Dani這. To jednak wszystko na co sta by這 gospodarzy. Od tego momentu gra toczy豉 si ju tylko do jednej bramki. Po strzeleniu przez Wis這k jeszcze 3 goli
zawodnicy zaprezentowali wakacyjn gr na co mia豉 wp造w upalna pogoda nie wysilaj帷 si ju za bardzo! Gracz meczu Dawid Miklaszewski.

557. Zarszyn, 24.o6.2007.

Wis這k – Beskid R闚ne 1 – 2 [1 – 1] 246-70-241 1224 - 1135

1:1 Janusz Wac豉wski ‘39

K. ㄆsik – D. Wac豉wski, l. Huta, Rozum, G. Szcz瘰ny[ Siekaniec] – A. Huta, Piotr Wac豉wski, Pawe Wac豉wski, Miklaszewski- Krzy瘸nowski [Semenowicz], J. Wac豉wski [ T. ㄆsik]
Druga bramka dla go軼i pad豉 w ostatniej sekundzie meczu po niefrasobliwym zagraniu Sieniawskiej obrony!

Dziennik Polski: 畝dna z dru篡n nie chcia豉 odpu軼i, a nerwowo嗆 udzieli豉 si nawet na 豉wce rezerwowych! W 25 min. Go軼ie wykorzystali sytuacje sam na sam z bramkarzem. W 39 minucie wyr闚na powracaj帷y po kontuzji Janusz Wac豉wski. Niewiele brakowa這 瞠by Piotr Wac豉wski dal gospodarz prowadzenie, ale jego do鈔odkowanie trafi這 w spojenie s逝pka i poprzeczki. W II po這wie atakowali miejscowi, ale ostatnie s這wo nale瘸這 do go軼i. Po gapiostwie obrony Sieniawy strza貫m z za 16 popisa si zawodnik go軼i i Wis這k musia prze趾n望 gorycz pora磬i na kt鏎a z przebiegu gry zupe軟ie nie zas逝篡!
Gracz meczu: ㄆkasz Huta!