LKS Wzd闚, Wis這k 0 - 6 [0 - 2] 217-64-229 1086 - 1083

Wac豉wski . - Wac豉wski D.[Kuzian], Nosal, Wac豉wski Pawe, Kornasiewicz [Huta .] - Wac豉wski Janusz, Walus S, Siekaniec [Huta A.], Wac豉wski Piotr - ㄆsik T. [Miklaszewski Dawid], W璕rzyn.

Czerwona kartka: W璕rzyn Krystian [dwie 鄴速e].

511. Sieniawa,14.08.2005.

Wis這k - LKS G鏎ki 0 - 0

. Wac豉wski - . Kornasiewicz, Nosal, Pawe Wac豉wski, T. ㄆsik [A. Huta] - Piotr Wac豉wski, W璕rzyn, M. Chudzi雟ki, J. Wac豉wski [D. Wac豉wski]- S. Walus , D. Siekaniec.

Dziennik Polski:
Zaci皻y mecz, w kt鏎ym pierwsza po這wa nale瘸豉 do go軼i druga do gospodarzy obejrzeli kibice w Sieniawie. Najmocniejszymi punktami obydwu zespo堯w byli bramkarze, kt鏎zy popisywali si na przemian wspania造mi paradami, ratuj帷 swoje dru篡ny przed utrat goli.
Gracze meczu: . Wac豉wski i B. Dymi雟ki [G鏎ki]

512. Domaradz, 21.08.2005.

Sok馧 - Wis這k 1 - 3 [0 - 0]

0:1 D. Siekaniec '48
0:2 J. Wac豉wski '67
0:3 S. Walus '69
. Wac豉wski - Kornasiewicz, Nosal, Pawe Wac豉wski, . Huta [D. Wac豉wski] - Piotr Wac豉wski [Ma郵ak], W璕rzyn, D.Siekaniec, J.Wac豉wski - S. Walus, A. Huta [D. Miklaszewski].

Nowiny:
Mecz dw鏂h kandydat闚 do awansu sta na WYSOKIM POZIOMIE. Po stracie bramki gospodarze ods這nili si i dwie kontry Wis這ka zako鎍zy造 si bramkami. Ozdob meczu by豉 bramka D. Sieka鎍a, kt鏎y w pe軟ym biegu uderzy za pola karnego a pi趾a odbijaj帷 si od s逝pka wpad豉 do bramki.

. Wac豉wski - D. Wac豉wski [Kuzian], Nosal ,W璕rzyn [Kwiatkowski], . Huta [Ma郵ak]
- Piotr Wac豉wski, D. Miklaszewski [K. Niemczyk] J. Wac豉wski, A. Huta - S. Walus, T. ㄆsik.

Gospodarze , kt鏎zy od pocz徠ku atakowali i mieli optyczn przewag nad Startem II , a do 60 minuty nie potrafili rozmontowa jego obrony. gdy jednak to si wreszcie uda這 , gole posypa造 si jak z r瘯awa i tylko dobrej postawie bramkarza go軼ie mog zawdzi璚za, 瞠 wynik nie by dwucyfrowy.
Gracz meczu: S. Walus.

514. Niebocko, 4.09.2005. [Gospodarz Dydnia]

Zryw Dydnia - Wis這k 2 - 1 [0 - 1]

0:1 Walus S豉womir '42.

Wac豉wski . - Huta . [Kuzian], Nosal, W璕rzyn, Kornasiewicz - Wac豉wski Janusz, Niemczyk K.[ㄆsik T.], Wac豉wski Piotr, Kwiatkowski [Huta A.] - Siekaniec, Walus S.

515. Sieniawa, 11.09.2005.

Wis這k - LZS Milcza 1 - 1 [0 - 1]

1:1 Niemczyk Krzysztof '48.

Wac豉wski .- Kuzian [Wac豉wski D.], Nosal, ㄆsik T, Kornasiewicz - Wac豉wski Janusz, Miklaszewski D, Niemczyk K.[Huta .], Siekaniec - Wac豉wski Piotr, Walus S.

516. Sieniawa, 18.09.2005.

Wis這k - LKS Kombornia 1 - 0 [0 - 0 ]

1:0 K. W璕rzyn '67 [g這wa]

. Wac豉wski - Wac豉wski D, Nosal, Wac豉wski Pawe, Huta . - Wac豉wski Janusz, W璕rzyn, Wac豉wski Piotr, Niemczyk K. [Huta A.] - ㄆsik T. [Miklaszewski D.], Walus S.

Wis這k atakowa od pocz徠ku, ale razi nieskuteczno軼i. Najlepsz okazj do zdobycia bramki mia D. Wac豉wski, ale jego atomowe uderzenie z 30 metr闚 trafi這 w s逝pek. Kibice doczekali si gola dopiero w 67 minucie po do鈔odkowaniu z rzutu ro積ego.
Pojedynek g堯wkowy wygra W璕rzyn i z 5 metr闚 pokona bramkarza go軼i.
Gracz meczu: K. W璕rzyn.

Marcin Chudzi雟ki zdoby 1100 bramk dla LKS „Wis這k” Sieniawa w historii!!.

517. H逝dno, 25.09.2005.

LKS H逝dno - Wis這k 3 - 4 [1 - 3] 221-66-230 1103 - 1090

W璕rzyn Krystian - 2. [ '28, '55]
Chudzi雟ki Marcin - 1 [ '1]
Huta Artur - 1. [ '45]

Kijowski - Kornasiewicz, Nosal, Wac豉wski Pawe, Huta . [Wac豉wski D.] - Wac豉wski Janusz, W璕rzyn [ㄆsik T.], Chudzi雟ki [Niemczyk K],Wac豉wski Piotr - Huta A.[Kuzian], Walus S.

W璕rzyn Krystian - 1. [ '77 karny]

Wac豉wski D. - Kornasiewicz, Nosal, Wac豉wski Pawe [Kuzian], ㄆsik T. - Wac豉wski Janusz, W璕rzyn, Niemczyk K, Wac豉wski Piotr - Huta A, Walus S.

W pierwszej po這wie go軼ie pr鏏owali stawia op鏎. Po zmianie stron poddali si i gdyby pi趾arze Wis這ka byli bardziej skuteczni wynik by豚y jeszcze wy窺zy.

By這 to najwy窺ze zwyci瘰two w historii wyst瘼闚 LKS Wis這k Sieniawa. Przy okazji rewan za najwy窺za pora磬 w historii w Ja郵iskach 1 - 11 [1-3] 31.08.1975. W obu tych spotkaniach wyst徙i 51- letni dzi Farbaniec Jan z Ja郵isk!!

519. Klimk闚ka, 9.10.2005.

Karpaty - Wis這k 1 - 2 [1 - 0]

1:1 Walus S豉womir '65.
1:2 Miklaszewski Dawid '85. [pierwszy kontakt z pi趾!!.]

Wac豉wski . - Kornasiewicz [Niemczyk K.], Nosal, Wac豉wski Pawe, ㄆsik T.[niemczy M.] - Wac豉wski Janusz[Wac豉wski D], Siekaniec, W璕rzyn, Wac豉wski Piotr
Huta A.[Miklaszewski D. '85], Walus S.

Dru篡n przewa瘸j帷 przez ca造 mecz byli go軼ie, cho pierwszego gola zdobyli gospodarze. O zwyci瘰twie go軼i zadecydowa造 ostatnie minuty , w kt鏎ych to Wis這k zamkn掖 Karpaty niemal w hokejowym zamku.

520. Sieniawa, 16.10.2005.

Wis這k - LKS G喚bokie 2 - 0 [0 - 0]

1:0 Kwiatkowski Janusz '77 z ok. 35 metr闚 !.
2:0 Walus S豉womir ''82.

Wac豉wski . - Kornasiewicz, Nosal, Wac豉wski Pawe [Niemczyk M.],ㄆsik T.
- Wac豉wski Piotr, W璕rzyn, Niemczyk K.[Kwiatkowski], Siekaniec [Huta .]
- Huta A.[Miklaszewski D.], Walus S.

W pierwszej po這wie gospodarz nie sprzyja這 szcz窷cie. W 30 minucie Siekaniec trafi w s逝pek, p騧niej jeszcze Piotr Wac豉wski i S. Walus bliscy byli zdobycia bramki jednak ich strza造 minimalnie mija造 bramk go軼i. dopiero w 77 minucie z dystansu trafi wprowadzony po przerwie Kwiatkowski. Wcze郾iej go軼ie wybili pi趾 z pustej bramki. Wynik ustali S. Walus , kt鏎y po indywidualnej akcji pokona bramkarza LKS G喚bokie. Gracze meczu: M. Nosal oraz Pawe Wac豉wski.

521. Niebocko, 23.10.2005.

Victoria Niebocko - Wis這k 2 - 1 [1 - 1]

0:1 Walus S豉womir '22.

Wac豉wski . - Kornasiewicz, Nosal, Wac豉wski Pawe, ㄆsik T. - Wac豉wski Janusz, W璕rzyn, Wac豉wski Piotr, Siekaniec - Huta A.[Kwiatkowski], Walus S.

Czerwone kartki : Wac豉wski Pawe [dwie 鄴速e], Krystian W璕rzyn.

Dobry i zaci皻y mecz obejrzeli kibice na stadionie w Niebocku. Prowadzenie obj瘭i go軼ie, ale gospodarze szybko odrobili straty. Bardzo dobre spotkanie , rozegra bramkarz Victorii, kt鏎y obroni gospodarzy przed utrat kilku bramek.

522. Ryman闚, 30.10.2005. Gospodarz Sieniawa.

Wis這k - Grabowianka Grab闚ka 5 - 0 [2 - 0] 225-66-231 1123 - 1093

1:0 Huta Artur '35.
2:0 Wac豉wski Janusz '42.
3:0 Kwiatkowski Janusz '52.
4:0 Wac豉wski Piotr '74.
5:0 Walus S豉womir '78.

Wac豉wski . - Huta .[Niemczyk M.], Nosal, Wac豉wski Pawe, ㄆsik T. - Wac豉wski Janusz [[Ma郵ak], Kwiatkowski, Wac豉wski Piotr, Siekaniec [Niemczyk K.]

Ze wzgl璠u na remont boiska w Sieniawie mecz rozegrano w Rymanowie.

. Wac豉wski - Kornasiewicz, Nosal, Pawe Wac豉wski, , Huta [D. Wac豉wski] –
J. Wac豉wski, Szybka [M. Niemczyk], Piotr Wac豉wski, Siekaniec – A. Huta [Miklaszewski], S. Walus.

Czerwona kartka: Walus S. 草速a kartka : Wac豉wski Piotr.

524. Ryman闚, 20.04.2006. [czwartek] zaleg造 z 2.04.2006.

Wis這k – LKS Wzd闚 3 – 0 [1 – 1]

1:0 Piotr Wac豉wski ’37 [karny]
2:0 Piotr Wac豉wski ’48 [karny]
3:0 Artur Huta ‘85

. Wac豉wski – Kornasiewicz, Nosal, Pawe Wac豉wski, L. Huta [D. Wac豉wski] – J. Wac豉wski[M. Prozeralik], Piotr Wac豉wski, Szybka, D. Siekaniec
[B. Golowski] – A. Huta, D. Miklaszewski.

0:7 Piotr Wac豉wski ‘90

. Wac豉wski – D. Wac豉wski, Nosal, M. Niemczyk, Kornasiewicz[ . Huta] – J. Wac豉wski, Pawe Wac豉wski, Piotr Wac豉wski, Szybka [D. Siekaniec] – A. Huta [B. Golowski], D. Miklaszewski[M. Prozeralik].

Dziennik Polski: Wis這k rozgromi gospodarzy, ale gdyby by skuteczniejszy wynik m鏬豚y by dwucyfrowy. Festiwal strzelecki rozpocz掖 Pawe Wac豉wski p豉skim strza貫m z 22 metr闚 w r鏬 bramki.
Pozosta貫 gole pada造 po sk豉dnych zespo這wych akcjach, kt鏎ych gospodarze nie potrafili zatrzyma.

4:0 Janusz Wac豉wski ‘45

. Wac豉wski – D. Wac豉wski, Nosal, M. Niemczyk, Kornasiewicz – J. Wac豉wski, Piotr Wac豉wski, Pawe Wac豉wski, Szybka[Golowski]– Siekaniec, A. Huta.[M. Prozeralik]

0:5 Samob. ‘85

K. ㄆsik – Szybka, Nosal, . Huta. Kornasiewicz – J. Wac豉wski, Piotr Wac豉wski, Pawe Wac豉wski,
A. Huta [B. Golowski] – S. Walus [M. Prozeralik], D. Miklaszewski.

Dziennik Polski: Go軼ie zdecydowanie przewa瘸li. W drugiej po這wie graj帷 z wiatrem zdobywali gole po strza豉ch z dystansu. W ca造m meczu wykazali dobre zgranie i konsekwencje.

528. Kombornia, 14.05.2006.

LKS Kombornia – Wis這k 0 – 0

. Wac豉wski – Szybka, Nosal, . Huta, Kornasiewicz – J. Wac豉wski,[ B. Golowski [Siekaniec]],
Piotr Wac豉wski, Pawe Wac豉wski A. Huta – S. Walus, D. Miklaszewski.
草速a kartka: D. Siekaniec.

529. Ryman闚, 17.05.2006 [鈔oda] Zaleg造 z 16.04.2006.

Wis這k – Sok馧 Domaradz 0 – 1 [0 – 1]

. Wac豉wski – Siekaniec, Nosa, Szybka, D. Wac豉wski – J. Wac豉wski, Piotr Wac豉wski, Pawe Wac豉wski, A. Huta [B. Golowski] – S. Walus ,
D. Miklaszewski.

Czerwone kartki: Szybka [Faul taktyczny], S. Walus [kopni璚ie przeciwnika] To trzecia czerwona kartka Walusa w tym sezonie!.[ Czwarta w Sieniawie !!]

Dziennik Polski: Gospodarze mimo nieustaj帷ych atak闚, byli ra膨co nieskuteczni. Z bliska nie trafili w bramk D. Miklaszewski, A. Huta[ 2 razy], Piotr Wac豉wski, Janusz Wac豉wski , S. Walus.
Go軼ie przeprowadzili kilka kontr, z kt鏎ych jedna zako鎍zy豉 si zdobyciem zwyci瘰kiej bramki.

530. Ryman闚, 21.05.206.

Wis這k – LKS H逝dno 4 – 1 [3 – 0]

1:0 Janusz Wac豉wski
2:0 Janusz Wac豉wski
3:0 Dawid Miklaszewski
4:0 Bogdan Golowski

K. ㄆsik – Siekaniec, Nosal, . Huta, D. Wac豉wski – J. Wac豉wski, Piotr Wac豉wski, Pawe Wac豉wski, [M. Kuzian], M. Prozeralik [B. Golowski] – A. Huta[ Mi跑, D. Miklaszewski.

草速a kartka: Daniel Wac豉wski.

Dziennik Polski: Graj帷y z kontry gospodarze ju w I po這wie zapewnili sobie zwyci瘰two. Na pocz徠ek pi瘯nego gola z woleja zdoby Janusz Wac豉wski, kt鏎y idealnie trafi w pi趾 do鈔odkowan z rzutu ro積ego. Ten sam zawodnik strzeli tak, 瞠 pi趾a odbi豉 si od poprzeczki i po przekroczeniu lini bramkowej wysz豉 w pole. Trzeci raz Wojnarowskiemu nie da szans D. Miklaszewski, kt鏎y pi瘯nie uderzy z 16 metr闚 pod poprzeczk. W 73 minucie B. Golowski wygra pojedynek g堯wkowy po do鈔odkowaniuJ. Wac豉wskiego podwy窺zaj帷 wynik na 4:0. Minut p騧niej z wolnego honorow bramk zdobyli go軼ie.
Ponadto sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystali m.in. A. Huta i B. Golowski.

3:2 A. Huta ‘44

. Wac豉wski – D. Wac豉wski, Nosal, . Huta, Siekaniec – M. Szybka, Piotr Wac豉wski, Pawe Wac豉wski,[ . Mi跑 J. Wac豉wski – A. Huta
[ B. Golowski], D. Miklaszewski.

W 4 minucie fatalny b陰d pope軟i bramkarz Sieniawy przepuszczaj帷 do bramki lekki strza z ponad 45 metr闚 !!. Po tym zdarzeniu ca豉 dru篡na Go軼i zagra豉 bardzo nerwowo co skrz皻nie wykorzystali gospodarze.

533. Ryman闚, 15.06.2006. [ zaleg造 z 4.06.2006]

Wis這k – Karpaty Klimk闚ka 0 – 1 [ 0 – 0]

. Wac豉wski – M. Szybka, Nosal, . Huta, M. Niemczyk [. Krzy瘸nowski] – Siekaniec, Piotr Wac豉wski, Pawe Wac豉wski, J. Wac豉wski. - A. Huta [B. Golowski], D. Miklaszewski.

W pierwszej po這wie rzutu karnego nie wykorzysta Piotr Wac豉wski.!
W 87 minucie kolejny fatalny b陰d pope軟i ㄆkasz Wac豉wski, kt鏎ego przeskoczy豉 pi趾a lekko bita z dalszej odleg這軼i!!

Mecz decydowa o awansie jednej z dru篡n do Klasy „B”.

534. Ryman闚, 18.06.2006.

Wis這k – Victoria Niebocko 1 – 0 [1 – 0]

1:0 Piotr Wac豉wski ’30 wolny

K. ㄆsik – D. Wac豉wski, Nosal, . Huta, M. Szybka – Janusz Wac豉wski, Piotr Wac豉wski, Pawe Wac豉wski, Siekaniec – A. Huta [B. Golowski],
D. Miklaszewski [ S. Walus]

Najs豉bszy mecz w sezonie rozegrali gospodarze. Po przerwie graj帷 z przewag trzech zawodnik闚 nie potrafili stworzy gro幡ej sytuacji pod bramk go軼i. Tylko 鈍ietnym interwencj Krzysztofa. ㄆsika
dowie幢i szcz窷liwe zwyci瘰two do ko鎍a meczu!!.