Wis這k – Grom Sanoczek 7 – 1 [3 – 1] 247-70-241 1231-1136

5:1 Miros豉w Nosal ’69 g這w
6:1 Miros豉w Nosal ‘73
7:1 Tomasz ㄆsik ‘87

K. ㄆsik – G. Szcz瘰ny[ J. Wac豉wski], Rozum, Nosal, S豉womir Kornasiewicz – Siekaniec [Jakubowski], .Huta [T. ㄆsik], Piotr Wac豉wski, D. Miklaszewski - F. Semenowicz [M. Szcz瘰ny] A. Huta

Po niemal dw鏂h latach Wis這k Sieniawa powr鏂i na w豉sne zmodernizowane boisko. W meczu z Sanoczkiem Wis這k by zdecydowanie lepszy i gdyby wykorzysta tylko 50% szans wynik by by rekordowy. Cztery razy pi趾a uderza豉 w s逝pek a kilkakrotnie z linii bramkowej go軼ie
wybijali pi趾 . Gracz meczu: Miros豉w Nosal i Piotr Wac豉wski.
Czerwona kartka: Janusz Wac豉wski 50 minuta. 草速e kartki: Siekaniec i Miklaszewski

W czwartek 9.08.2007. Wis這k rozegra sparing ze Stal II Sanok i przegra 1:4 [1:3] prezentuj帷 szczeg鏊nie w drugiej po這wie bardzo dobr gr. W Stali II wyst徙i這 kilku zawodnik闚 , kt鏎zy w ub. sezonie grali w III lidze!. Gro幡ej kontuzji dozna graj帷y bardzo ambitnie w tym meczu ㄆkasz Krzy瘸nowski [ strzelec jedynej bramki dla Sieniawy!]. 5.08.2007. Wis這k zremisowa z LKS Kombornia 2:2 [1:1] Bramki; Florian Semenowicz oraz Piotr Wac豉wski . 14.07. na nieoficjalne otwarcie boiska Wis這k pokona Karpaty Klimk闚ka 5:0!

559. Czerte, 15.08.2007.

LUKS Czerte – Wis這k 0 – 2 [0 – 2]

0:1 Dawid Miklaszewski ’18 g這w
0:2 Tomasz ㄆsik ‘32

K. ㄆsik - G. Szcz瘰ny[ Sebastian Bolanowski], Rozum, Nosal, M. Szcz瘰ny – S. Kornasiewicz,
Piotr Wac豉wski, D. Miklaszewski, A. Huta – Semenowicz[ Kuzian] ,J.Wac豉wski [Jakubowski]

Artur Huta – 1. [‘68]

K. ㄆsik – S. Kornasiewicz [D. Wac豉wski], Rozum, Nosal, G. Szcz瘰ny – Miklaszewski, Piotr Wac豉wski, . Huta [Semenowicz], Siekaniec [M. Szcz瘰ny] – T. ㄆsik, A. Huta.

Dziennik Polski: W 37 minucie Piotr Wac豉wski zdoby naj豉dniejsza bramk. Z woleja z ok. 22 metr闚 trafi w samo okienko! Jednostronny mecz, a przewaga 6 goli to najmniejsza kara, kt鏎a mog豉 spotka Juventus. .Trwa niemoc strzelecka pi趾arzy Wis這ka, kt鏎zy seryjnie marnuj stwarzane przez siebie doskona貫 okazje do zdobycia bramek!
Gracz meczu: Dawid Miklaszewski.
By這 to pierwsze w historii spotka z Pora瞠m zwyci瘰two Sieniawy.
Aktualny bilans; 7 gier 1 zwyc. 3 rem. 3 por. Bramki 10 – 11.

1:5 Piotr Wac豉wski ‘82

K. ㄆsik [. Wac豉wski] – T. ㄆsik, Rozum, Nosal, . Huta[Jakubowski] – Siekaniec, Piotr Wac豉wski, Miklaszewski, S. Kornasiewicz [G. Szcz瘰ny] – A. Huta, J. Wac豉wski [M. Szcz瘰ny]

By這 to 250 zwyci瘰two Sieniawy w oficjalnych rozgrywkach!!!

Dziennik Polski: Pierwsz bramk zdoby Pionier. Wis這k szybko doprowadzi do remisu, a tu przed przerwa wyszed na prowadzenie. Po zmianie stron istnia豉 ju tylko jedna dru篡na. Go軼ie wykorzystali indywidualne b喚dy obrony Pioniera. Dobr skuteczno軼i popisa si piotr Wac豉wski, kt鏎y zdoby cztery bramki pi瘯nymi strza豉mi zza pola karnego!!
Gracz meczu: Piotr Wac豉wski oraz T. ㄆsik

562. Sieniawa, 2.09.2007.

Wis這k – Drewiarz Rzeped 3 – 0 [1 – 0]

1:0 Janusz Wac豉wski ‘7
2:0 Artur Huta ‘67
3:0 Piotr Wac豉wski ‘87

K. ㄆsik – T. ㄆsik, Rozum, Nosal, . Huta – Miklaszewski, Piotr Wac豉wski, Pawe Wac豉wski [’38 Siekaniec, ’70 G. Szcz瘰ny] A. Huta – Semenowicz [Jakubowski] J. Wac豉wski [D. Wac豉wski]

草速e kartki: Piotr Wac豉wski i D. Miklaszewski.

Dziennik Polski: By這 to zaci皻e, pe軟e walki spotkanie, jak przysta這 na pojedynek lidera z v-ce liderem. Gospodarze mogli wygra jeszcze wy瞠j. W 7 minucie Janusz Wac豉wski z ok. 16 m. Strzeli w samo okienko i by這 1-0. W 55 minucie m鏬 wyr闚na Nesterowicz, jednak K. ㄆsik obroni karnego. To mog這 si zem軼i ju w nast瘼nej akcji ale Miklaszewski nie trafi z 5 metr闚 do bramki! W 67 minucie Artur Huta uderzy z ok. 18m po d逝gim rogu nie daj帷 szans bramkarzowi. Wynik ustali Piotr Wac豉wski, kt鏎y wykorzysta z貫 ustawienie bramkarza i strza貫m z ok. 35 metr闚 zdoby trzeci bramk dla Sieniawy. By造 to pierwsze bramki stracone przez Drewiarza w tej rundzie!
Gracz meczu: Adam Rozum oraz Krzysztof ㄆsik [za obron karnego]
Drewiarz Rzeped to dawny Drzewiarz Rzeped!

563. Kostarowce, 9.09.2007. [Gospodarz Srog闚 G.]

Pog鏎ze Srog闚 G鏎ny – Wis這k 2 – 2 [0 – 2]

0:1 Janusz Wac豉wski ’16 g這w
0:2 Janusz Wac豉wski ‘23

K. ㄆsik – T. ㄆsik [G. Szcz瘰ny], Rozum, Nosal, D. Wac豉wski – . Huta, Piotr Wac豉wski, Pawe Wac豉wski, A. Huta – Semenowicz [S. Kornasiewicz], J. Wac豉wski.
Gospodarze wyr闚nali w 92 minucie!!!

草速e kartki: D. Wac豉wski, A. Huta, Piotr Wac豉wski.

564. Sieniawa, 16.09.2007.

Wis這k – Jawornik Czarna 1 – 0 [0 – 0]

1:0 Miros豉w Nosal ‘88

K. ㄆsik – D. Wac豉wski, Nosal, Rozum, . Huta – S. Kornasiewicz [Miklaszewski] Piotr Wac豉wski, Pawe Wac豉wski [’46 R. Lassota, ’77 Semenowicz], T. ㄆsik – A. Huta, J. Wac豉wski.

Piotr Wac豉wski i Dawid Miklaszewski nie wykorzystali rzut闚 karnych!!!
草速a kartka: Janusz Wac豉wski.

Komentarz w豉sny: Po pierwszych minutach meczu kiedy to Wis這k stworzy kilka wy鄉ienitych okazji do zdobycia bramek [m.in. A. Huta dwa razy sam na sam z bramkarzem] go軼ie przej瘭i inicjatyw i opanowali 鈔odek boiska. Zepchni璚i do obrony gospodarze nie za bardzo radzili sobie z gr. Dopiero po przerwie gospodarze graj帷 z kontry zacz瘭i powa積iej zagra瘸 bramce Jawornika. W 65 minucie w polu karnym faulowany zosta A. Huta a rzutu karnego nie wykorzystuje Piotr Wac豉wski 73 minucie w polu karnym powalony zostaje Piotr Wac豉wski , a drugiego karnego w tym dniu nie wykorzystuj gospodarze [D. Miklaszewski strzela obok bramki!].Kiedy wydawa這 si ,瞠 mecz zako鎍zy si remisem Nosal po do鈔odkowaniu z wolnego wykaza najwi璚ej sprytu strzelaj帷 zwyci瘰k bramk! W ca造m meczu pomimo sporej przewagi Czarna nie stworzy豉 sobie dobrej okazji do strzelenia bramki. Bardzo dobrze zagra豉 Sieniawska obrona. Gracze meczu: M. Nosal i T. ㄆsik w Sieniawie oraz J. Bihun w Jaworniku Czarna.

565. Czaszyn, 23.09.2007.

LKS Czaszyn – Wis這k 1 – 1 [ 0 – 0]

1:1 ㄆkasz Krzy瘸nowski ‘59

K. ㄆsik – D. Wac豉wski [G. Szcz瘰ny], Nosal, Rozum, . Huta – T. ㄆsik, Piotr Wac豉wski, Pawe Wac豉wski, Miklaszewski – A. Huta [S. Kornasiewicz], Janusz Wac豉wski.

草速e kartki: D. Wac豉wski, D. Miklaszewski.

Dziennik Polski: Spotkanie dobrze zacz窸o si dla miejscowych. W 5 minucie T. Kulig uderzy z wolnego z 22 metr闚 a pi趾a odbi豉 si od nier闚no軼i [kret闚ki] na boisku i myl帷 bramkarza wpad豉 do bramki. Go軼ie szybko otrz御n瘭i si i zacz瘭i zdecydowanie przewa瘸, ale Inglot w bramce gospodarzy spisywa si bez zarzutu. W 59 min. Go軼ie oddali mocny strza z dystansu a odbit przez bramkarza pi趾 do siatki skierowa wprowadzony po przerwie Krzy瘸nowski. Nap鏎 go軼i nie przyni鏀 ju rezultatu i mecz zako鎍zy si podzia貫m punkt闚. Gracz meczu: Marcin Inglot [bramkarz Czaszyna]

566. Sieniawa, 30.09.2007.

Wis這k – Krokus Ropienka 2 – 1 [1 – 0]

1:0 Piotr Wac豉wski ‘16
2:1 Janusz Wac豉wski ‘64

K. ㄆsik – D. Wac豉wski [G. Szcz瘰ny] , Rozum , . Huta, T. ㄆsik – Pawe Wac豉wski, Piotr Wac豉wski, A. Huta[ Kornasiewicz], D. Miklaszewski [M. Szcz瘰ny] – Krzy瘸nowski [Semenowicz], J. Wac豉wski.

By豉 to pierwsza pora磬a Ropienki w rozgrywkach!
Mecz prowadzili s璠ziowie ze S這wacji: Jan Zajac oraz Milos Hudak i Lubomir Varga.

567. Rudenka, 14.10.2007.

Bumar – Wis這k 6 – 1 [1 – 0]

5:1 Janusz Wac豉wski ‘82

K. ㄆsik – D. Wac豉wski [Kornasiewicz], Rozum, . Huta, T. ㄆsik – G. Szcz瘰ny [ Semenowicz], Piotr Wac豉wski, Pawe Wac豉wski, D. Miklaszewski [M. Szcz瘰ny] – Krzy瘸nowski [M. Kuzian] J. Wac豉wski.

草速e kartki: T. ㄆsik [dwie], S. Kornasiewicz. Czerwona T. ㄆsik.
By豉 to pierwsza pora磬a Sieniawy w rozgrywkach!! i przerwana passa 9 meczy bez pora磬i!!

Janusz Wac豉wski zdoby 40 bramk w barwach Sieniawy!!

Dziennik Polski: Sensacyjna pora磬a lidera!! Nikt nie spodziewa si takiego obroty sprawy, a go軼i do gry zniech璚i豉 m.in. postawa arbitr闚!! Dzi瘯i zniech璚eniu przyjezdnych gospodarze mogli kontrolowa sytuacje i zaaplikowa im a 6 bramek!!

. Wac豉wski - . Huta [D. Wac豉wski], Kamil Krawiec, Pawe Wac豉wski,
T. ㄆsik [S. Kornasiewicz] – Miklaszewski, Chudzi雟ki, Szybka, A. Huta [Robert Kostecki]- Krzy瘸nowski [ Semenowicz], J. Wac豉wski.
S璠ziowali:Dariusz Bargiel, Grzegorz W璕rzynowski, Ryszard P瘯ala [Krosno]

草速a kartka: Dawid Miklaszewski

Dziennik Polski: Pe軟e 90 minut gry pod dyktando lidera, kt鏎y nie wykorzysta wielu sytuacji bramkowych [Miklaszewski, Chudzi雟ki, J. Wac豉wski]. Gospodarze przeprowadzili pierwsza akcje w 33 minucie zako鎍zona bramka. W 35 min. Grom m鏬 obj望 prowadzenie, lecz Rudy nie trafi z karnego w bramk!

5:0 Janusz Wac豉wski ‘59

. Wac豉wski – M. Nosal [. Kornasiewicz], A. Rozum [. Huta], Pawe Wac豉wski, K. Krawiec – M. Szybka [G. Szcz瘰ny], M. Chudzi雟ki, D. Miklaszewski, . Krzy瘸nowski [ A. Huta] – R. Kostecki, J. Wac豉wski.
S璠ziowali: Jan Bator, Ryszard P瘯ala, Grzegorz Bli幡iak.

Dziennik Polski: Mecz przez ca貫 90 minut prowadzony pod dyktando lidera. Zawodnicy grali z pierwszej pi趾i, co przynios這 b造skawiczny efekt. W 7 min. Akcj zainicjowa M. Chudzi雟ki przekazuj帷 pi趾 do R. Kosteckiego, ten z tzw. „klepki” zgra L. Krzy瘸nowskiemu, kt鏎y strza貫m w d逝gi r鏬 skierowa pi趾 do siatki. Bramka na 2 – 0 ['14] to zas逝ga D. Miklaszewskiego po strzale z 7 metr闚. W 21 min. ponownie rozpocz掖 akcj M. Chudzi雟ki, zagra do Kosteckiego, kt鏎y mocno strzeli a odbit przez bramkarza pi趾 do bramki skierowa L. Krzy瘸nowski. Naj豉dniejsza bramk strzeli w 57 minucie Robert Kostecki, kt鏎y w pe軟ym biegu min掖 obro鎍 a nast瘼nie bramkarza i z kilku metr闚 skierowa pi趾 do pustej bramki. W 59 minucie by這 ju 5 – 0 ! za spraw Janusza Wac豉wskiego, kt鏎y z ok. 15 metr闚 mocnym strza貫m w okienko pokona bardzo dobrze broni帷ego Brunona Czaj. Wynik meczy ustali Stram wykorzystuj帷 dalekie wybicie pi趾i przez swoich obro鎍闚 i zagapienie si Sieniawskiej obrony.
Gracze meczu: Kamil Krawiec, Janusz Wac豉wski i Brunon Czaja [bramkarz Czerte瘸]

570. Pora, 20.04.2008.

Juventus Pora - Wis這k Sieniawa 1 - 3 [0 - 2]

0:1 Robert Kostecki '27 [g這w崧
0:2 Robert Kostecki '44
1:3 Robert Kostecki '82 [karny]

. Wac豉wski - Krawiec, Rozum, Pawe Wac豉wski ['70 . Huta], Nosal - Szybka, Chudzi雟ki [ '45 A. Huta], Krzy瘸nowski ['80 Kornasiewicz],Miklaszewski - J. Wac豉wski, Kostecki ['86 Semenowicz]
S璠ziowali:Marcin Samborski, Piotr Kubit, Krzysztof Soli雟ki [Krosno]

草速e kartki: A. Rozum, R. Kostecki, K. Krawiec, . Kornasiewicz oraz po meczu M. Chudzi雟ki.
Za kartk Marcina Klub poni鏀 kar finansow. Kartka nie zaliczona Marcinowi !

Dziennik Polski: Gospodarze bardzo chcieli si zrewan穎wa za pora磬 poprzedniej rundy, ale mimo ambitnej gry znowu musieli uzna prymat Wis這ka. Go軼ie stracili skrzyd豉 w drugiej po這wie, ale Juventus nie by w stanie zmieni niekorzystnego wyniku. Rewelacyjnie spisa si Robert Kostecki, kt鏎y zaliczy wszystkie trzy gole dla Wis這ka! Gracz meczu: Robert Kostecki.

. Wac豉wski - T. ㄆsik [ Krzy瘸nowski], Nosal, Pawe Wac豉wski, Daniel Wac豉wski
[. Huta] – Miklaszewski, Chudzi雟ki, Szybka, Krawiec [A. Huta] – Kostecki, J. Wac豉wski.
草速a kartka: Pawe Wac豉wski.

Dziennik Polski: W 10 min. Kostecki po indywidualnej akcji da miejscowym prowadzenie. Taki obr鏒 sprawy u酥i graczy Wis這ka, kt鏎zy zamiast podwy窺zy rezultat [ dobre sytuacje mieli Chudzi雟ki, Kostecki, J. Wac豉wski], stracili gola. W 27 min. S璠zia podyktowa”11” za zagranie r瘯 w polu karnym, a pewnym egzekutorem okaza si Jaworski. Gospodarze ruszyli do atak闚, ale wynik do przerwy nie uleg zmianie. W II po這wie dobra zmian da Artur Huta, a jego ataki sia造 zamieszanie w szeregach Pioniera. W 62 i 86 aktywny Artur Huta zdoby dwie bramki. Jedno trafienie do這篡 Dawid Miklaszewski i Wis這k m鏬 si cieszy ze zdobycia kompletu punkt闚.
Gracze meczu: Dawid Miklaszewski i Daniel Wac豉wski.

2:3 Miros豉w Nosal '90+4

. Wac豉wki - Nosal, Rozum . Huta[ Kornasiewicz], Krawiec - Szybka [Krzy瘸nowski],Miklaszewski, Chudzi雟ki, A. Huta - J. Wac豉wski, Kostecki.

S璠ziowali: K.Wojnar, P. Prajznar, D. Kozubal [Krosno]

草速e kartki" K. Krawiec i A.Huta.

Dziennik Polski: Spotkanie by這 ciekawe z ogromna wola walki u obu dru篡n. Pierwsza bramk zdoby Ciesielski strza貫m z ok. 20 metr闚. W 30 min. strzelec gola musia opu軼i boisko z powodu drugiej 鄴速ej kartki. Wis這k w ko鎍闚ce I cz窷ci przycisn掖 i zdoby dwie bramki.W 45 min. M. Pado[?] otrzyma czerwon kartk. Mimo braku a dw鏂h[?!] zawodnik闚 Drzewiarz doprowadzi do remisu za spraw S. Pado w 80 minucie. W 90 minucie pad豉 zwyci瘰ka bramka dla go軼i. M. Nosal wpakowa futbol闚k do bramki wykorzystuj帷 zamieszanie podbramkowe. Miejscowi ko鎍zyli mecz w "8" [?!]. Trzecia czerwona kartk otrzyma Czajka.

Komentarz w豉sny. Gospodarze grali w "10"?. Dziwi sprawozdanie z meczu, kt鏎e podaj przecie Gospodarze!

573. Sieniawa 11.05.2008

Wis這k - Pog鏎ze Srog闚 G鏎ny 3 - 1 [ 3 - 0]

1:0 Robert Kostecki '10
2:0 Janusz Wac豉wski '31 [g這w崧
3:0 Janusz Wac豉wski '38

.Wac豉wski - Krawiec, Rozum, . Huta ['61 D. Wac豉wski] ,Nosal - Szybka ['68 Kamil Walus] , Miklaszewski, Chudzi雟ki, A. Huta ['46 Krzy瘸nowski] - Kostecki, J. Wac豉wski ['83 Semenowicz].
S璠ziowali: Winiarski, Bator i Kuffner [Grupa Sanok]

草速e kartki: Krawiec, Chudzi雟ki i Kostecki.

Dziennik Polski: Gospodarze mieli zdecydowana przewag. Do przerwy powinni zdoby o kilka goli wi璚ej. W II po這wie stron dominuj帷 by nadal Wis這k. Ci庵le szwankowa豉 jednak skuteczno嗆 i kibice wi璚ej bramek dla Gospodarzy ju nie zobaczyli.
Gracze meczu: Marcin Chudzi雟ki i Janusz Wac豉wski oraz bramkarz Go軼i W鎩cik.

574. Czarna, 18.05.2008.

Jawornik Czarna - Wis這k 2 - 1 [0 - 0]

2:1 - Robert Kostecki '90+2 karny

. Wac豉wski - Krawiec, Rozum P. Wac豉wski, Nosal - Miklaszewski, Chudzi雟ki, Szybka['46 Krzy瘸nowski,'70 Kornasiewicz], A. Huta - J. Wac豉wski, Kostecki

草速a kartka: Kamil Krawiec.

Dziennik Polski: Spotkanie by這 wyr闚nane. Przyjezdni grali pi趾a, natomiast miejscowi zagrali bezpiecznie z ty逝 i ograniczali si do kontr. Po bezbramkowej I cz窷ci w 48 minucie Chrab御zcz wykorzysta zamieszanie pod bramkowe i zdoby pierwszego gola. W 77 min. ponownie niezdecydowanie obro鎍闚 Wis這ka wykorzysta tym razem Terefe鎥o. W 90 min. honorowe trafienie dla przyjezdnych zapisa z karnego Kostecki.

575. Sieniawa, 25.05.2008

Wis這k – LKS Czaszyn 4 – 0 [ 2 – 0]

1:0 Dawid Miklaszewski ‘14
2:0 Janusz Wac豉wski ‘30
3:0 Artur Huta ‘85
4:0 Janusz Wac豉wski ‘88

. Wac豉wski – Jakubowski, Rozum , . Huta [ D. Wac豉wski], P. Wac豉wski – Miklaszewski [G. Szcz瘰ny], Szybka [Semenowicz], Chudzi雟ki, A. Huta – Kostecki [Krzy瘸nowski], J. Wac豉wski.

S璠ziowali: Henryk. 奸iwi雟ki, Witos豉w Trybus i Jan Samborowski [Krosno]

Dziennik Polski: 14 minut potrzebowa Wis這k na obj璚ie prowadzenia. Miklaszewski 豉dnym wolejem pokona B豉穎wskiego. Dwie minuty p騧niej mog這 by 2 – 0 . S璠zia podyktowa karnego, ale Kostecki trafi w bramkarza. W 30 min. Po rajdzie A. Huty i do鈔odkowaniu w pole karnej. Wac豉wski dope軟i formalno軼i. Na nast瘼ne bramki kibice czekali a do85 minuty . Najpierw A. Huta zako鎍zy skutecznie szybka kontr a 3 min. p騧niej J. Wac豉wski uderzeniem pod poprzeczk ustali wynik meczu.
Gracze meczu: Adam Rozum i Tomasz Kulig [Czaszyn]

576. Ropienka. 1.06.2008.

Krokus Ropienka - Wis這k Sieniawa 0 - 0

. Wac豉wski - Jakubowski, Rozum, . Huta, Krawiec - Krzy瘸nowski [’81 Kornasiewicz], Chudzi雟ki, Miklaszewski, A. Huta - Kostecki [’88 D. Wac豉wski], J. Wac豉wski.

Dziennik Polski: W meczu walki w g堯wnej roli wyst徙ili bramkarze. Obie dru篡ny mia造 po kilka okazji ale Suchar i Wac豉wski byli nie do pokonania i podzielono si punktami.

5:1 Dariusz K瘼ka '80

. Wac豉wski - Jakubowski, Rozum, . Huta, Krawiec['60 Szybka] - Miklaszewski, Pawe Wac豉wski['65 Krzy瘸nowski], Chudzi雟ki, A. Huta ['70 D. Wac豉wski]- Kostecki ['78 Semenowicz] , J. Wac豉wski.

Dziennik Polski: Gospodarzom do awansu wystarcza remis. Go軼ie musieli wygra. W I po這wie jedyna bramka pad豉 po zagraniu z rogu i strzale3 g這wa J. Wac豉wskiego . W II po這wie gospodarze po szybkich kontrach zdobyli cztery bramki i to oni przysz造 sezon rozpoczn w klasie B.
Widz闚 ok. 400!
Gracze meczu: Marcin Chudzi雟ki i Dariusz K瘼ka [Rudenka]

200 mecz w barwach LKS Wis這k Sieniawa rozegra Daniel Wac豉wski!

Mecz prowadzili: Jagie豉, 真rawski i Prajsnar [Krosno]

Mecz ten decydowa o awansie jednej z dru篡n do klasy B!. Awans uzyska Wis這k Sieniawa