Ostoja Kołaczyce – Wisłok Sieniawa 2 – 3 [2 - 2]

Żak - Szajna, P. Wacławski, Szybka, Kolanko - Farbaniec, Świnicki, Oleniacz, B. Miklaszewski [46' S. Kijowski] - Korzeniowski [90' I. Wacławski], M. Zajączkowski.

2-1 Mateusz Juszkiewicz 41'

Ostoja: Gustek (C) - Jelec, Niklewicz, Kaleta W., Grzesiak S. - Podgórski, Śliż M., Kurcz, Wojdyła - Juszkiewicz (70' Kołeczek) - Madej.

Sędziowali : Tomasz Jagieła, Krzysztof Łuksa i Mariusz Szczepanik /KS Krosno/
Żółte kartki: Fabian Farbaniec, Mateusz Oleniacz, Dawid Korzeniowski. - Podgórski.

Wisłok wygrał dzisiaj na trudnym terenie w Kołaczycach 3 - 2.Była to pierwsza strata punktów przez gospodarzy na swoim boisku. Trzy bramki zdobył Mateusz Zajączkowski. Nasi piłkarze mieli więcej sytuacji i zasłużenie wygrali. Szczególnie w pierwszej połowie mogliśmy strzelić dużo więcej bramek. M.in świetnej sytuacji, sam na sam z bramkarzem, nie wykorzystał Mateusz Oleniacz. Obydwie bramki Ostaja zdobyła po rzutach wolnych, których pewnym egzekutorem był Mateusz Juszkiewicz [ przy pierwszej może trochę zawinił Żaku]. Dobrze prowadzący spotkanie sędzia pan Tomasz Jagieła [były obawy] chciał jednak zaistnieć i w ostatniej z doliczonych minut podyktował bardzo problematycznego karnego dla miejscowych. Świetnie jednak spisał się Kamil Żak, który wybronił strzał zawodnika gospodarzy. Martwi ławka rezerwowych na której siedziało tylko dwóch zawodników. Uciekamy ze strefy spadkowej. Brawo Wisłok.