Za "sześć punktów"
Dodane przez Redaktor dnia Wrzesień 14 2018 13:30:00
Za sześć punktów

W kolejnym ligowym spotkaniu Wisłok Sieniawa zmierzy się na wyjeździe z Polonią Kopytowa. Obie drużyny nie najlepiej rozpoczęły sezon i zajmują odległe miejsca w ligowej tabeli. Sobotni mecz będzie więc starciem z kategorii za "sześć punktów"...

Rozszerzona zawartość newsa
W kolejnym ligowym spotkaniu Wisłok Sieniawa zmierzy się na wyjeździe z Polonią Kopytowa. Obie drużyny nie najlepiej rozpoczęły sezon i zajmują odległe miejsca w ligowej tabeli. Sobotni mecz będzie więc starciem z kategorii za "sześć punktów".

Polonia Kopytowa po dwóch kolejkach miała na koncie cztery punkty za zwycięstwo z Duklą i remis w derbach z Nienaszowem. Później już nie punktowała i zanotowała cztery porażki z rzędu kolejno z Rymanowem, Kołaczycami, Ustrzykami Dolnymi i Korczyną. Szczególnie porażka 1-7 z Kotwicą musiała zaboleć fanów Kopytowej. W drużynie naszego najbliższego rywala za wyróżnienie zasługuje Wojciech Munia. Najlepszy piłkarz Polonii w ostatnich latach formą imponował szczególnie w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu. Wtedy to wspólnie z Jakubem Dziadoszem prowadzili Polonię od zwycięstwa do zwycięstwa wywożąc komplet punktów m.in z Beska czy Jasła. Kopytowa to nieobliczalny rywal i nasi zawodnicy muszą podejść do tego pojedynku maksymalnie skoncentrowani.

Wisłok Sieniawa w meczu z Markiewicza Krosno pokazał się z dobrej strony. Wicelider długo nie mógł znaleźć recepty na solidnie grającą Sieniawę. Niestety w 65.minucie Albert Dembiczak urwał się naszym obrońcą i zapewnił gościom trzy punkty. Szkoda okazji Bartosza Miklaszewskiego i Jana Szajny z rzutu wolnego. Niewiele brakowało, a Wisłok wywalczyłby cenny punkt z faworyzowanym rywalem. Trudno. Teraz nasz zespół musi dać z siebie wszystko w najbliższych meczach. Lepszej okazji na odbicie się w górę tabeli może nie być.

Początek meczu na stadionie w Kopytowej w sobotę, 15 września o godzinie 17.00. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska Paweł Pitak, Mariusz Szczepanik oraz Patryk Fic. Zapraszamy wszystkich kibiców!PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM PIŁKARZOM O OBOWIĄZKU POSIADANIA PRZY SOBIE DOKUMENTU POTWIERDZAJĄCEGO TOŻSAMOŚĆ! Każdy zawodnik biorący udział w meczu podczas konfrontacji musi okazać dokument tożsamości. Brak dokumentu powoduje weryfikację meczu walkowerem.

W innych meczach VII kolejki Klasy Okręgowej zagrają:

sobota, 15 września
15:30 Iwonka Iwonicz - Kotwica Korczyna
sędziują: M.Smoleń, Kuszaj, Smerecki

16:00 Przełęcz Dukla - Ostoja Kołaczyce
sędziują: Dziok, Gumienny, Sirko

16:30 Nafta Jedlicze - Czarni Jasło
sędziują: KS Dębica

17:00 OKS Markiewicza Krosno - Zamczysko Odrzykoń
sędziują: Krężałek, Jagieła, M.Solecki

niedziela, 16 września
15:00 LKS Tarnawa - Bieszczady Ustrzyki Dolne
sędziują: Kasperkowicz, Koznar, Wierdak

15:30 Iskra Przysietnica - Partyzant Targowiska
sędziują: Gądela, A.Kijowski, Kuszaj

15:30 Tempo Nienaszów - Start Rymanów
sędziują: Kosiek, Aleksander, Kiszka

O wynikach wszystkich meczów poinformujemy na stronie.