Za ciosem
Dodane przez Redaktor dnia Sierpień 31 2018 13:26:08
Za ciosem!

W piątej kolejce Klasy Okręgowej nasz zespół zmierzy się na wyjeździe z Naftą Jedlicze. Będzie to pierwsze w historii spotkanie obydwu drużyn. W zeszły weekend Wisłok wreszcie przełamał niemoc i wygrał swój pierwszy mecz w Okręgówce. Mamy nadzieję, że z Jedlicza przywieziemy pierwsze wyjazdowe punkty...

Rozszerzona zawartość newsa

W piątej kolejce Klasy Okręgowej nasz zespół zmierzy się na wyjeździe z Naftą Jedlicze. Będzie to pierwsze w historii spotkanie obydwu drużyn. W zeszły weekend Wisłok wreszcie przełamał niemoc i wygrał swój pierwszy mecz w Okręgówce. Mamy nadzieję, że z Jedlicza przywieziemy pierwsze wyjazdowe punkty.


Nafta Jedlicze to klub z bogatą historią. To właśnie w Nafcie swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał reprezentant Polski, Sławomir Peszko. Drużyna z Jedlicza co roku ma wysokie aspiracje i mierzy w czołowe lokaty na koniec rozgrywek. Przed sezonem do Nafty dołączyli bramkarz Tomasz Biały [Zręcin], obrońcy Witold Klimczyk [Wiśniowa] i pochodzący z Francji Alexis Le Bray oraz pomocnicy Jakub Zuzak [Zręcin] i Damian Limberger [Zarzecze]. Solidne wzmocnienia miały sprawić, że Nafta będzie liczącą się siłą w Okręgówce. Początek rundy w wykonaniu podopiecznych Mariusza Stawarza jednak mocno przeciętny. Jedlicze ma na koncie cztery punkty, a w dwóch ostatnich meczach trzeba było uznać wyższość rywali z Ustrzyk Dolnych i Korczyny.

Wisłok Sieniawa do spotkania z Naftą przystąpi w bojowych nastrojach. Meczem z Iskrą Przysietnica wreszcie udało się zdjąć klątwę debiutanta i nasi zawodnicy wywalczyli komplet punktów. To zwycięstwo powinno dać solidnego kopa naszej drużynie do dalszej ciężkiej pracy. Oby ten mecz był przełomowym momentem dla Wisłoka. Faworytem niedzielnego pojedynku z pewnością będzie Nafta, ale nasz zespół nie raz pokazywał, że skazywany na porażkę potrafił sprawdzić niespodziankę. Oby tak było i w tym spotkaniu. Trzymamy kciuki!

Zarząd, koledzy z drużyny oraz kibice składają najserdeczniejsze gratulacje szczęśliwym rodzicom, Łukaszowi i Izabeli Krzyżanowskim z okazji narodzin córeczki Marysi. Liczymy, że będzie okazja na "kołyskę" podczas niedzielnego meczu.

Początek meczu na stadionie w Jedliczu w niedziele, 2 września o godzinie 15.00. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska Dawid Klamut, Artur Szelc oraz Marcin Szelc. Zapraszamy wszystkich kibiców!PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM PIŁKARZOM O OBOWIĄZKU POSIADANIA PRZY SOBIE DOKUMENTU POTWIERDZAJĄCEGO TOŻSAMOŚĆ! Każdy zawodnik biorący udział w meczu podczas konfrontacji musi okazać dokument tożsamości. Brak dokumentu powoduje weryfikację meczu walkowerem.

W innych meczach V kolejki Klasy Okręgowej zagrają:

sobota, 1 września
16:30 LKS Tarnawa - Start Rymanów
sędziują: Domaradzki, Grela, Śmietana

16:30 Iwonka Iwonicz - Ostoja Kołaczyce
sędziują: Błażejowski, Rygiel, Gacek

17:00 OKS Markiewicza Krosno - Kotwica Korczyna
sędziują: KS Dębica

17:00 Polonia Kopytowa - Bieszczady Ustrzyki Dolne
sędziują: Dziok, D.Łuksa, Gumienny

17:00 Przełęcz Dukla - Tempo Nienaszów
sędziują: Krężałek, Jagieła, Grześkow

niedziela, 2 września
16:30 Czarni Jasło - Partyzant Targowiska
sędziują: Pelczarski, Wojnarowski, Wierdak

16:30 Iskra Przysietnica - Zamczysko Odrzykoń
sędziują: Pitak, Szczurek, K.Łuksa

O wynikach wszystkich meczów poinformujemy na stronie.