Powalczyć w jaskini lwa!
Dodane przez Redaktor dnia Sierpień 17 2018 14:30:13
Powalczyć w jaskini lwa!

W niedziele Wisłok Sieniawa rozegra swój premierowy wyjazdowy mecz w klasie Okręgowej. Na pierwszy ogień los przydzielił nam rywala z najwyższej półki. Czarni Jasło to jeden z najbardziej znanych klubów w regionie i główny pretendent w walce o awans do IV ligi. Zadanie przed naszym zespołem bardzo trudne...

Rozszerzona zawartość newsa

W niedziele Wisłok Sieniawa rozegra swój premierowy wyjazdowy mecz w klasie Okręgowej. Na pierwszy ogień los przydzielił nam rywala z najwyższej półki. Czarni Jasło to jeden z najbardziej znanych klubów w regionie i główny pretendent w walce o awans do IV ligi. Zadanie przed naszym zespołem bardzo trudne. Faworytem niedzielnego meczu z pewnością będą gospodarze. Latem do zespołu z Jasła dołączyli bramkostrzelny napastnik Dominik Wilk oraz Paweł Setlak, Wojciech Myśliwiec i Jarosław Szarek. Podopieczni trenera Skuby udanie rozpoczęli sezon pewnie wygrywając z Ustrzykami Dolnymi 4-1. W środę Czarni odpoczywali, bo mecz z Korczyną z powodu zalanego boiska nie doszedł do skutku.

Wisłok po słabym meczu z Targowiskami pokazał się z nieco lepszej strony w środowym starciu z Zamczyskiem Odrzykoń. Zaczęło się bardzo dobrze, ale po strzelonym golu przez Bartosza Miklaszewskiego jakby z naszych zawodników stopniowo uchodziło powietrze co poskutkowało utratą dwóch bramek zdobytych przez Dziadosza. W drugiej połowie bardzo dyskusyjną jedenastkę wykorzystał Koszela. Po stracie trzeciej bramki Wisłok postawił wszystko na jedną kartę. Zagraliśmy trójką obrońców i w doliczonym czasie gry Wacek Kijowski świetnym podaniem zaliczył asystę przy golu Mateusza Zajączkowskiego. Przy odrobinie szczęścia i innych decyzjach sędziego mogliśmy wywalczyć remis. Trudno. Mamy nadzieję, że w Jaśle nasz zespół wreszcie zagra na swoim poziomie i skazywany na pożarcie udowodni że potrafi grać w piłkę.

Początek meczu na stadionie w Jaśle przy ul. Śniadeckich 15 w niedziele, 19 sierpnia o godzinie 17.00. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska Tomasz Jagieła Michał Wojnarowski i Kamil Czernij. Zapraszamy wszystkich kibiców do Jasła!PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM PIŁKARZOM O OBOWIĄZKU POSIADANIA PRZY SOBIE DOKUMENTU POTWIERDZAJĄCEGO TOŻSAMOŚĆ! Każdy zawodnik biorący udział w meczu podczas konfrontacji musi okazać dokument tożsamości. Brak dokumentu powoduje weryfikację meczu walkowerem.

W innych meczach III kolejki Klasy Okręgowej zagrają:

sobota, 18 sierpnia
16:30 Iwonka Iwonicz - Tempo Nienaszów
sędziują: Garbiński, M.Heret, Grela

17:00 Polonia Kopytowa - Start Rymanów
sędziują: Klamut, A.Szelc, M.Solecki

niedziela, 19 sierpnia
11:00 Zamczysko Odrzykoń - Partyzant Targowiska
sędziują: Kasperkowicz, Mir.Guzik, Smerecki

15:00 Nafta Jedlicze - Bieszczady Ustrzyki Dolne
sędziują: Pelczarski, Wierdak, K.Łuksa

15:00 LKS Tarnawa - Przełęcz Dukla
sędziują: Gądela, Kuszaj, Fic

16:30 Iskra Przysietnica - Kotwica Korczyna
sędziują: KS Dębica

16:30 OKS Markiewicza Krosno - Ostoja Kołaczyce
sędziują: Komański, Bocoń, Gacek

O wynikach wszystkich meczów poinformujemy na stronie.