Zmazać plamę!
Dodane przez Redaktor dnia Sierpień 14 2018 14:23:22
Zmazać plamę!

Po ciężkim niedzielnym meczu i przykrej porażce na inaugurację sezonu Wisłok będzie miał szansę do szybkiej rehabilitacji. Do Sieniawy zawita inny beniaminek - Zamczysko Odrzykoń, który w pierwszym meczu dość niespodziewanie pokonał w derbach solidną Kotwicę Korczyną...

Rozszerzona zawartość newsa

Po ciężkim niedzielnym meczu i przykrej porażce na inaugurację sezonu Wisłok będzie miał szansę do szybkiej rehabilitacji. Do Sieniawy zawita inny beniaminek - Zamczysko Odrzykoń, który w pierwszym meczu dość niespodziewanie pokonał w derbach solidną Kotwicę Korczyną.

Zamczysko Odrzykoń odbudowuje zespół po kilku trudnych latach. Od momentu przejęcia klubu przez nowego prezesa, Mariusza Rogalę Zamczysko zyskało nową jakość i po awansie do A klasy już w następnym sezonie świętowało awans do Okręgówki. W przerwie letniej do drużyny dołączyło dwóch nowych zawodników. Przybył szybki skrzydłowy Jakub Dziadosz, który w poprzedniej rundzie był kluczowym piłkarzem Polonii Kopytowa i wspólnie z Wojciechem Munią sprawił, że zespół z Kopytowej był rewelacją wiosny. Drugim nowym nabytkiem jest Filip Kołek z Wojaszówki. Drużyna prowadzona przez Kamila Walaszczyka [jako zawodnik wrócił po latach do Dukli] to mieszanka kilku doświadczonych graczy z młodzieżą. Wyróżniającymi się postaciami w teamie z Odrzykonia są bramkarz Mateusz Bazan, obrońca Piotr Bryś oraz grający w ataku Mateusz Urbanek i Norbert Koszela.


Wisłok po wysokiej porażce z Targowiskami będzie musiał szybko się podnieść. Dobrze, że okazja do rehabilitacji pojawiła się po kilku dniach. Mamy nadzieję, że trener i zawodnicy szybko wyciągnęli wnioski z niedzielnego meczu i w środę zobaczymy lepszy Wisłok. Partyzant pokazał nam, że będzie jednym z głównych faworytów w walce o awans. Sieniawie przyświeca inny cel i aby go zrealizować trzeba jak najszybciej zacząć gromadzić punkty. Oby już po meczu z Zamczyskiem na koncie Wisłoka pojawiła się pierwsza zdobycz.

Początek meczu na stadionie w Sieniawie w środę, 15 sierpnia o godzinie 11.00. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska Piotr Farion, K.Łuksa oraz Marcin Szelc. Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie!PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM PIŁKARZOM O OBOWIĄZKU POSIADANIA PRZY SOBIE DOKUMENTU POTWIERDZAJĄCEGO TOŻSAMOŚĆ! Każdy zawodnik biorący udział w meczu podczas konfrontacji musi okazać dokument tożsamości. Brak dokumentu powoduje weryfikację meczu walkowerem.

W innych meczach II kolejki Klasy Okręgowej zagrają:

środa, 15 sierpnia
13:00 Kotwica Korczyna - Czarni Jasło
sędziują: Pitak, Szczurek, Kopacz

15:00 Przełęcz Dukla - Iwonka Iwonicz
sędziują: M.Szczur, Wojnar, M.Solecki

15:00 Start Rymanów - Markiewicza Krosno
sędziują: Błażejowski, Mazur, Matuszek

16:30 Partyzant Targowiska - LKS Tarnawa
sędziują: Kosiek, Aleksander, Rak

16:30 Tempo Nienaszów - Polonia Kopytowa
sędziują: A.Kijowski, Gumienny, Grześkow

16:30 Bieszczady Ustrzyki Dolne - Iskra Przysietnica
sędziują: M.Smoleń, Kuszaj, M.Kijowski

17:00 Nafta Jedlicze - Ostoja Kołaczyce
sędziują: KS Dębica

O wynikach wszystkich meczów poinformujemy na stronie. Na prośbę kibiców shoutbox został wyłączony i raczej do końca rundy nie zostanie włączony.