Pierwsze wzmocnienia na Okręgówkę
Dodane przez Redaktor dnia Lipiec 08 2018 14:23:06
Pierwsze wzmocnienia na Okręgówkę


Miło nam poinformować, że pierwszymi wzmocnieniami naszego zespołu przed startem nowego sezonu zostali dwaj zawodnicy Jasiołki Jaśliska - Łukasz Świnicki oraz Fabian Farbaniec. Witamy w Sieniawie i życzymy jak najlepszych występów w barwach Wisłoka.

Rozszerzona zawartość newsa

Miło nam poinformować, że pierwszymi wzmocnieniami naszego zespołu przed startem nowego sezonu zostali dwaj zawodnicy Jasiołki Jaśliska - Łukasz Świnicki oraz Fabian Farbaniec. Witamy w Sieniawie i życzymy jak najlepszych występów w barwach Wisłoka. Obaj piłkarze dołączyli do naszej drużyny na zasadzie rocznego wypożyczenia.

Łukasz Świnicki [r.2000] w minionym sezonie był podstawowym zawodnikiem Jasiołki. Młody pomocnik wystąpił w 23 meczach, w których zdobył 2 bramki. W kończącym sezon 2017/18 meczu z Sieniawą popisał się ładną asystą czym zwrócił uwagę sztabu Wisłoka. Dobra postawa Łukasza przypadła do gustu działaczom Sieniawy co zaowocowało przenosinami do naszego zespołu. Witamy w szeregach Wisłoka!

Fabian Farbaniec [r.2000] podobnie jak Łukasz był wyróżniającym się piłkarzem ekipy z Jaślisk. Zagrał w 21 spotkaniach i zdobył w nich 5 bramek. Szczególnie w końcówce sezonu brał ciężar gry i zdobywanie bramek na swoje barki. Zdobył dwa gole z Brzozovią i jedego z Lubatówką. Dobra końcówka sezonu zwróciła uwagę działaczy Wisłoka, a mecz z Sieniawą tylko potwierdził, że Fabian ma spory potencjał i warto sprowadzić go do Wisłoka. Fabian może grać zarówno w pomocy jak i w ataku. Witamy w drużynie!


Wkrótce poinformujemy o kolejnym transferze do Wisłoka, który z pewnością ucieszy wszystkich sympatyków naszego klubu.Nowi zawodnicy Wisłoka. Po lewej Łukasz Świnicki, po prawej Fabian Farbaniec. Witamy w Sieniawie!