Kotwica Korczyna – Wis這k Sieniawa 0 - 3 walkower!

Kotwica: Mularz - D. Zych, Urbanek, Rogalski, Puk ['70 Cieplik], Prajsnar, Pisula ['88 M. Zych], S這wik,ζch, Janusz, Jurczak ['90+2 Bia這g這wicz]

Wis這k: 畝k - Szajna, P. Wac豉wski, Szybka, S.Kijowski ['70 Krzy瘸nowski] - Kolanko, 安inicki, Oleniacz ['89 Folcik], B.Miklaszewski ['61 Farbaniec] - M.Zaj帷zkowski, D.Zaj帷zkowski ['70 D.Miklaszewski]

S璠ziowali: Dobosz, Lutecki, 妃ietana
草速e kartki: M. Szybka, J. Szajna.

Konrad S這wik z Korczyny gra po 4 鄴速ej kartce!!. Mecz zweryfikowano jako walkower 3 - 0 dla Wis這ka Sieniawa.Na boisku po bramkach Janusza i Jurczaka wygra豉 Kotwica 2 - 0 [0 - 0].

W ostatnim meczu rundy jesiennej Wis這k Sieniawa po dobrym meczu przegra z czo這w dru篡n ligi, Kotwic Korczyna 0-2. Sieniawa toczy豉 z faworyzowanym rywalem r闚norz璠ny pojedynek. Ju na pocz徠ku meczu 鈍ietn okazj mia Oleniacz, ale jego strza min掖 poprzeczk bramki Mularza. Gospodarze wyprowadzali gro幡e akcje po szybkich atakach, ale zazwyczaj ko鎍zy這 si tylko na rzutach ro積ych. Wis這k do przerwy mia jeszcze dobr okazj po strzale z dystansu rozgrywaj帷ego bardzo dobre zawody ㄆkasza 安inickiego, jednak i tym razem pi趾a poszybowa豉 nad bramk Kotwicy. W drugiej po這wie obraz gry nie uleg znacznej zmianie. Najlepsz okazj na otwarcie wyniku mia Jurczak, kt鏎y z najbli窺zej odleg這軼i nie by w stanie skutecznie dobi pi趾i kt鏎 畝k odbi przed siebie po strzale z dystansu. Nasz bramkarz naprawi sw鎩 b陰d i odbi dobitk na rzut ro積y. Bardzo dobr okazj mia Mateusz Zaj帷zkowski, kt鏎y 豉dnie opanowa zagran za obro鎍闚, g鏎n pi趾, ale w oddaniu klarownego strza逝 przeszkodzi wychodz帷y z bramki Przemys豉w Mularz. W okolicach 70.minuty gospodarze obj瘭i prowadzenie. Wrzucona z rzutu wolnego pi趾a spad豉 na g這w Tomasza Janusza, a ten precyzyjnym strza貫m pokona Kamila. Nasi mogli szybko odpowiedzie. Pi趾a po sytuacyjnym uderzeniu Oleniacza odbi豉 si od poprzeczki, nast瘼nie od linii bramkowej i wysz豉 w pole. Cz窷 kibic闚 by豉 zdania, 瞠 futbol闚ka przekroczy豉 ca造m obwodem lini, ale s璠ziowie byli innego zdania. Odbit pi趾 pr鏏owa skierowa do siatki M.Zaj帷zkowski, ale ofiarna interwencja obro鎍闚 i bramkarza Korczyny zapobieg豉 utracie gola. Kotwica odpiera豉 ataki naszych zawodnik闚 i wyprowadza豉 kontry. Po jednej z nich S這wik [wg. portalu ㄠczy nas pi趾a w meczu z Sieniaw powinien pauzowa za 4 鄴速e kartki otrzymane w meczach z Jedliczem, Iwoniczem, Rymanowem i Targowiskami!] poda do Jurczaka, a ten trafi w poprzeczk. Tym razem szcz窷cie by這 po naszej stronie. Wis這k nie podawa si i w ko鎍owych minutach jeszcze mocniej przycisn掖 rywala. Po jednym z rzut闚 ro積ych do pi趾i wyskoczy Oleniacz, a jego strza g這w o centymetry min掖 s逝pek bramki gospodarzy. S璠zia Dobosz doliczy trzy minuty do regulaminowego czasu gry [po jednej z akcji w polu karnym d逝瞠j ni trzy minuty by opatrywany bramkarz Kotwicy...]. Z boku boiska rzut wolny wywalczy Farbaniec, a do pi趾i podszed Dawid Miklaszewski. Nasz zawodnik pi瘯nie pocelowa, ale kolejny raz szcz窷cie by這 przy gospodarzach. Tym razem Mularza wyr璚zy s逝pek. To m鏬 by strza na wag remisu, niestety znowu zabrak這 centymetr闚. Kolejna akcja Wis這ka i w polu karnym przewracany jest M.Zaj帷zkowski. Gwizdek s璠ziego milczy, Mateusz nie podnosi si z boiska, a Kotwica wyprowadza kontr. Wis這k postawi w ko鎍闚ce wszystko na jedn kart i nie zd捫y wr鏂i za Jurczakiem, kt鏎y w sytuacji sam na sam pokona 畝ka i przypiecz皻owa wygran Korczyny. Do ko鎍a meczu Wis這k stara si o kontaktowe trafienie, ale tego dnia bramka Mularza by豉 jak zaczarowana i spotkanie zako鎍zy這 si zwyci瘰twem gospodarzy, cho z przebiegu gry Wis這k m鏬 czu du篡 niedosyt.

Na pomeczow wzmiank zas逝guje tak瞠 oprawa meczowa przygotowana przez Korczyn. Na stadionie wywieszono 100 [!] bia這-czerwonych flag na uczczenie 100.rocznicy odzyskania niepodleg這軼i. Przed meczem od酥iewano "Mazurka D帳rowskiego", a kibice na trybunie zaprezentowali sektor闚k w narodowych barwach.

Dzi瘯ujemy zawodnikom za walk przez ca陰 rund. Teraz b璠zie czas na regeneracj i podleczenie uraz闚, aby po Nowym Roku ruszy z przygotowaniami do rundy wiosennej. Na podsumowanie jesieni przyjdzie jeszcze okazja. O sparingach i ewentualnych zmianach kadrowych b璠ziemy informowa w miar mo磧iwo軼i, a tymczasem zapraszamy do zapis闚 na Bal Sylwestrowy >> KLIKNIJ <<

Dodane przez Redaktor dnia listopad 11 2018 02:02:52 0 Komentarzy 485 Czyta Drukuj