LKS Tarnawa – Wis這k Sieniawa 2 – 2 [0 - 0]

2-2 Dawid Korzeniowski 90+3'

畝k – Szajna, Szybka, Potocki, Kolanko – Farbaniec[’79 W. Kijowski], Oleniacz, Miklaszewski, 安inicki – M. Zaj帷zkowski, D. Zaj帷zkowski [’77 Korzeniowski].

S璠ziowali: Garbi雟ki, M. Heret, 妃ietana

草速a kartka: Fabian Farbaniec.

Wis這k wywi霩 dzisiaj z trudnego terenu w Tarnawie cenny punkt. Na mecz, niestety pojechali鄉y w mocno okrojonym sk豉dzie. Od pierwszego gwizdka s璠ziego na murawie by這 czterech m這dzie穎wc闚. Mamy nadziej, 瞠 to tylko przej軼iowe k這poty i wszystko wr鏂i do dobrej normy. Pierwsza po這wa to niez豉 gra z obydwu stron. Ju w pocz徠kowej fazie meczu Szajna wypu軼i „starszego” Zaj帷zka lecz ten z trudnej sytuacji strzeli ponad bramk. Gospodarze r闚nie stwarzali sobie sytuacje ale ich strza造 by造 anemiczne, kt鏎e pewnie wy豉pywa 畝k. W ok. 20 minuty 鈍ietn kontr wyprowadzi duet braci Zaj帷zkowskich lecz znowu Mateusz przegra z bramkarzem. Chwil p騧niej dobr sytuacj, po b喚dzie obro鎍y Tarnawy, mia Bartosz lecz strzeli s豉bo i bramkarz nie mia problem闚 z wy豉paniem uderzenia. Jeszcze by豉 szansa na pokonanie bramkarza ale znowu zawiod豉 skuteczno嗆. Do przerwy bez goli. Druga po這wa zacz窸a si najgorzej jak mog豉. Bramkarz mocno wykopa pi趾 do przodu. Ta dotar豉 do nieobstawionego Dawida Swalarza, kt鏎y strza貫m po d逝gim rogu pokona Kamila. Chwile p騧niej powinno by 1 – 1. Kapitalna akcja Wis這ka. Janek zagra do Mateusza Zaj帷zkowskiego, ten pi瘯nie do Oleniacza. Mateusz sprytnie do Dominika, kt鏎y przepu軼i pi趾 do brata. Mateusz zauwa篡 瞠 z prawej 鈍ietnie dobiega Bartosz i poda do naszego kapitana. Batrek stan掖 oko w oko z bramkarzem i po raz kolejny dzisiaj niestety przegra ten pojedynek. Mog這 to si srogo zem軼i bo chwil p騧niej tylko refleksowi Szajny , kt鏎y wybi pi趾 niemal z bramki, zawdzi璚zmy 瞠 nie stracili鄉y drugiej bramki. Kolejny atak naszych ko鎍zy si faulem w polu karnym na Dominiku. Mamy pierwszy w tym sezonie rzut karny. Bartosz tym razem wygrywa z bramkarzem i mamy remis. Gospodarze mocniej zaatakowali i w 75 minucie wyszli na prowadzenie. Marcin fauluje jednego z rywali a rzut wolny z ok 19 metr闚 Igor Hydzik zamienia na gola. 畝k kontrolowa pi趾 ale niestety przelecia豉 pod jego r瘯ami do siatki. Szkoda bo to by lekki strza i nie powinien wpa嗆 do bramki. Teraz Wis這k rzuci si do ataku ods豉niaj帷 nieco ty造. Rywal wyszed z kontr trzech na dw鏂h ale nie wykorzysta szansy. W przedostatniej z doliczonych minut nasi dopinaj swego. Dw鎩kowa akcja Oleniacza i wprowadzonego chwil wcze郾iej Korzeniowskiego ko鎍zy si bramk tego drugiego. Jeszcze Tarnawa mia豉 wolnego z boku pola karnego i s璠zia zako鎍zy mecz. Po meczu obydwa zespo造 czu造 ma造 niedosyt gdy ka盥a z nich mog豉 przechyli szal na swoja korzy嗆. Za tydzie Prze喚cz Dukla.

Dodane przez Redaktor dnia wrzesie 30 2018 18:22:32 0 Komentarzy 327 Czyta Drukuj